Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa nõukogus kinnitati lisaeelarve ja uueks nõukogu esimeheks valiti sotsiaalminister

 

Täna toimunud Eesti Töötukassa nõukogu koosolekul valiti nõukogu uueks esimeheks sotsiaalminister Taavi Rõivas, eelnevalt oli töötukassa nõukogu esimehe kohal tööandjate esindaja.

 

Töötukassa nõukogu esimehe Taavi Rõivase sõnul on lähiaastatel töötukassa olulisimaks väljakutseks töövõimekaotuse ja puuetega inimeste tööle aitamine. Töövõimetuspensionide reformi ettevalmistamise käigus on juba järgmisel aastal plaanis osutada rohkem ja paindlikumatel tingimustel tööturuteenuseid, mis toetavad erivajadustega inimeste töötamist.

 

Muutusid töötukassa telefoninumbrid ja kõigis maakondades avati kõnekeskused

Augusti alguses muutusid kõik töötukassa telefoninumbrid ja 20 töötukassa büroos on avatud kõnekeskused. Kõnekeskused on avatud töötukassa klienditeenindusaegadel E,K,N 8.15-16.00; T 8.15-17.30 ja R 8.15-12.00.

 

Kõnekeskuste kasutuselevõtmine parandab töötukassa klienditeeninduse taset ja muudab klientide ja töötukassa töötajate vahelist suhtlust tõhusamaks.

Töötukassa büroode kõnekeskuste numbrid:

Registreeritud töötus ja kindlustushüvitised juulis 2013


Juulikuus jätkus registreeritud töötute arvu vähenemine. Kuu lõpus oli töötuna arvel 34 767 inimest ehk 5,3% 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust.

 

Juulis registreeris end töötukassas 5 480 uut töötut. Juulikuus sai töötukassa abiga tööle või alustas ettevõtlusega 3 003 inimest. Toetudes eelnevatel kuudel tehtud võrdlustele töötukassa andmetega töötuskindlustusmakse laekumise kohta võib väita, et tegelik hõivesse liikujate arv on veelgi kõrgem, sest kõik inimesed ei teata töötukassale, et nad on leidnud uue töökoha.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)