Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töömess 27. septembril rahvusraamatukogus

27. septembril toimub Tallinnas rahvusraamatukogus Euroopa 2013. aasta Tööhõivepäevi tähistav töömess.

Töömess on avatud kõigile huvilistele, kes soovivad infot töötamisvõimalustest nii Eestis kui ka Euroopas. Eesmärk on anda võõrsile minejatele võimalikult palju informatsiooni elamis- ja töötamisvõimaluste ning õppimisvõimaluste kohta Euroopas.

Töötukassa nõukogu tegi valitsusele ettepaneku langetada töötuskindlustusmakse määra 2,1%ni


Nelja poolt- ja kahe vastuhäälega tegi Eesti Töötukassa nõukogu Vabariigi Valitsusele ettepaneku kehtestada järgmisel aastal töötuskindlustusmakse määraks 2,1%, sh töötajatel 1,4 % ja tööandjatel 0,7 %. Otsuse poolt hääletasid ametiühingute ja tööandjate esindajad ja vastu riiki esindavad töötukassa nõukogu liikmed.

Tööotsingu töötoad 50+


Tööotsijad, kel aastaid üle 50, on oodatud külastama just neile mõeldud tööotsingu töötubasid töötukassa karjääriinfotubades üle Eesti.

Töötoad toimuvad 17. ja / või 24. septembril kell 16.00-18.00 kümnes paigas: Jõhvis, Narvas, Paides, Pärnus, Rakveres, Sillamäel, Tallinnas, Tartus, Valgas ja Viljandis

Töötuppa saab registreerida:

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)