Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Eesti Töötukassa ja AS EE Narva Elektrijaamad sõlmivad koostööleppe

Prindi

Lisatud 26.03.2013 | Uuendatud 10.12.2013

 

Homme, 27. märtsil, sõlmib Eesti Töötukassa koostööleppe AS Eesti Energia Narva Elektrijaamadega. Koostööleppe peamine eesmärk on tööotsijate tööleaitamine ja ettevõttele sobivate töötajate leidmine. Koostööleppe raames saab tööandja vähemalt kord kvartalis korraldada töötukassa ruumides infotunde ja värbamisüritusi, samuti tutvustada end töötukassa korraldatud tööklubides ja tööharjutustel. EE Narva Elektrijaamad võimaldab töötukassa klientidele enda juures tööpraktikat.
 
 
Koostööleppe allkirjastatakse homme kell 11.00 Narva töötukassa ruumides aadressil Kerese 3/Kosmonaudi 4, Narva (4. korruse õppeklassis).
Leppele kirjutavad alla EE Narva Elektrijaamad AS juhatuse liige Tõnu Aas ja töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel.
 
 
"Töötukassa jätkab ka käesoleval aastal koostöölepete sõlmimist ja eesmärgiks on koostöölepped kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega," sõnas töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel. "Homne leping on meile oluline, kuna tegu on Ida-Virumaa ühe suurima tööandjaga," lisas ta.
 
 
Narva elektrijaamade juht Tõnu Aas avaldas lootust, et koostöö töötukassaga saab hoo sisse ning sellest tõuseb tulu nii meile kui kogukonnale. â??Kuna oleme piirkonna suurim tööandja ja samas sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte, siis tunneme Ida-Virumaa tööhõiveprobleemide teravust. Usume, et see koostöölepe aitab pisutki leevendada töötuse halvavat mõju kohalikus kogukonnas, ennetada mitteaktiivsust, jõuda kõige rohkem abi vajavate inimesteni ning anda tööd otsivatele idavirumaalastele positiivse impulsi,â?? lisas ta.
 
 
Töötukassa sõlmis eelmisel aastal koostöölepped AS G4S-iga, AS ISS Eestiga ja Rakvere Lihakombinaat/Tallegg/EKSEKO-ga.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)