Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Eesti Töötukassa ja Saaremaa Tarbijate Ühistu sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 20.07.2016 | Uuendatud 25.07.2016

20. juulil allkirjasid töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Saaremaa Tarbijate Ühistu juhatuse esimees Kalle Koov koostööleppe. 

Eesti Töötukassa Saaremaa osakonna juhataja Ave Reimaa-Lepiku sõnul on Saaremaa Tarbijate Ühistu töötukassa usaldusväärne partner olnud aastast 2002. Tööandja kasutab aktiivselt töötukassa iseteenindusportaali ja vahendab töökuulutusi töötukassa kodulehel.

„STÜ on osalenud meie korraldatud teabepäevadel, töömessil, ollakse valmis töötajaid välja õpetama töökohal, pakkuma tööpraktika teenust ka siis, kui puuduvad vabad ametikohad ning alati antakse asjatundlikku tagasisidet nii eelvaliku kandidaatide kui ka meie klientide kohta, kes teenustel osalevad. Samuti on tööandjal kogemus erivajadustega inimeste värbamisel. Vajadusel pakutakse neile paindlikku töökorraldust ja ollakse valmis töötingimuste osas läbi rääkima. Praegu on STÜ-s tööl üle 30 vähenenud töövõimega töötaja. Saaremaa Tarbijate Ühistu on omas valdkonnas asjatundja, kelle käest saab vajadusel asjalikku nõu konkreetsele ametikohale tööjõu ettevalmistamisel. Tööandja on hästi informeeritud töötukassa teenustest, kasutab neid aktiivselt ja loodab tulevikus samuti hea koostöö jätkumisele“, rääkis Reimaa-Lepik.

Saaremaa Tarbijate Ühistu on maakondlikult olulise tähtsuse tööandja, kelle juures töötab üle 400 töötaja. Kuna tegemist on suure ettevõttega, siis vajatakse töötajaid aastaringselt üle maakonna. Ühistule kuulub kokku 24 toidu- ja esmatarbekauplust üle Saare- ja Muhumaa, samuti Pärnu Port Arturi Konsum. Lisaks Kuressaares Saaremaa Kaubamaja, Rehemäe E- Ehituskeskus ja Mööblisalong ning tootmistsehh. Tööd pakutakse nii täis- kui ka osalise tööajaga müüjatele, komplekteerijatele, saaliteenindajatele, puhastusteenindajatele, kokkadele, abikokkadele, kondiitritele jt.

Täna sõlmitud koostöölepe on töötukassa jaoks Saaremaal esimene ning kogu Eestis kahekümne neljas.

Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)