Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Eesti Töötukassa ja SOL Baltics OÜ allkirjastasid koostööleppe

Prindi

Lisatud 13.10.2016

13. oktoobril allkirjastasid Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja SOL Baltics OÜ juhatuse liige Priit Sipelgas koostööleppe. 

Täna, 13. oktoobril allkirjastasid Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja SOL Baltics OÜ juhatuse liige Priit Sipelgas koostööleppe.

Eesti Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja Siim Sarapuu sõnul on koostöö kestnud juba pikka aega. „SOLi puhul väärib esiletõstmist, et ettevõte leiab aja ja võimaluse tööle kandideerijate, praktikantide ja proovitöö tegijate kohta tagasisidet anda, mis on väga oluline nii inimesele kui ka Töötukassale. Peamiselt olemegi abistanud töötajate leidmisel ja vajadusel pakkunud ka erinevaid tööandjale mõeldud töötukassa teenuseid. Kuna SOLis on paindlikud töötingimused ja võimalus töötada osakoormusega, sobib ettevõttes töötamine väga erinevatele inimestele – näiteks 2300-st Baltikumis töötavast inimesest on 269 vähenenud töövõimega, tööd pakutakse ka pensionäridele ja õpilastele. Samuti on oluline, et tööandja pöörab palju tähelepanu töötajate töövõime säilitamisele ning tööohutusele. Lähiajal korraldame erinevates Eesti piirkondades ettevõtte töötajatele koolitused vähenenud töövõimega inimeste värbamise toetamiseks. Meil on hea meel jätkata koostööd ettevõttega, kes tõestab oma igapäevase kogemusega, et ka vähenenud töövõimega inimestele on võimalik tööd pakkuda.“ rääkis Sarapuu.

SOL Baltics on SOL kontserni ettevõte, mille peakontor asub Soomes. Kokku on kontsernis ligi 11 000 töötajat. SOL tegutseb lisaks Soomele Eestis, Lätis, Leedus, Rootsis ja Venemaal. Eestis ja Lätis katab SOL-võrgustik kogu riigi, Venemaal on esindused Moskvas ja Peterburis. Lätis ja Venemaal on SOL tuntud kui puhastusteenindusega tegelev ettevõte. Eestis pakutavad teenused on sisepuhastus, välikoristus, eripuhastustööd, halduriteenus, tehnosüsteemide hooldus, haljastus- ja aednikuteenus ning tugiteenused.

Täna sõlmitud lepe on töötukassa jaoks kahekümne kaheksas. Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

Pildistas Elizabeth Grünbaum

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)