Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Eesti Töötukassa ootab noori täna Tartusse konverentsile

Prindi

Lisatud 31.08.2016

Täna, 31. augustil ootab töötukassa kõiki huvilisi Tartusse noortekonverentsile VÕIMALUSTE (TÖÖ)TURG. Konverents saab alguse kell 10.00 Dorpati konverentsikeskuses. 

Töötukassa Tartumaa osakonna EURES nõustaja Jane Gornischeff rääkis, et lisaks põnevatele tööeluga seotud esitlustele avavad täna noortele oma uksed ka mitmed Tartu mainekad tööandjad. „Tööandjad annavad ülevaate ettevõtte tegevusest, vabadest töökohtadest ja karjäärivõimalustest. Ringkäikudel tööandjate juurde saab näha, kuidas töö ettevõttes tegelikult käib,“ kõneles Gornischeff.

„Soovime pakkuda noortele nii Eestis kui ka välismaal töötamisega seonduvat teavet, avardada pilti tööturul toimuvast ning viia omavahel kokku tööotsijad ja tööandjad. Ehkki nime poolest on tegu noortekonverentsiga, on osalema oodatud kõik huvilised hoolimata vanusest,“ lisas ta.  

Töötukassa tööandjate konsultandi Ragnar Linde sõnul olid tööandjad noorte vastuvõtmisest väga huvitatud. „Tööandjate hinnangul on sellise konverentsi korraldamine väga vajalik ning võimalus noortel tulla ettevõtte elu vaatama oluline. Nii näevad huvilised, milline tööelu välja näeb ja ühtlasi on see hea võimalus saada tööandjaga otsekontakt“, ütles Linde.

Noori ootavad külla Tartu Kaubamaja, Playtech Estonia, Swedbank Eestis, Viasat Eesti ja Hanza Mechanics Tartu. Konverentsi täpse ajakava leiab siit: https://www.tootukassa.ee/content/noortekonverents-voimaluste-tooturg

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)