Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Esimesel poolaastal osales töötukassa töömessidel 280 tööandjat ja pea 16 000 külastajat

Prindi

Lisatud 19.05.2016 | Uuendatud 19.05.2016

2016. aasta esimesel poolaastal korraldas Eesti Töötukassa 15 töömessi, millel osales 280 erinevat tööandjat ja hinnanguliselt 16 000 külastajat. Töömessid toimusid 13 Eesti maakonnas. Ida-Virumaal leidis aset kokku kolm messi - Narvas, Sillamäel ja Jõhvis. 

Töötukassa tööandjatega koostöö nõuniku Kristiina Palmi sõnu oli tänavustel messidel märgata tööotsijate tõsisemat huvi leida endale sobiv töökoht, niisama uudistajaid oli vähem.

„Messidel sai kuulata palju huvitavaid ettekandeid, eriti suur huvi oli töövõimereformi ja sellega seonduva vastu. Uuendusena korraldati paaril messil ka paneeldiskussioone, kus teemat lahkasid 5-6 oma ala spetsialisti ning esinejate ja kuulajate vahel tekkis diskussioon. Lisaks ilmestas sel aastal Narva ja Jõhvi töömesse Viljandi linna osalemine eesotsas linnapea ja mitmete tööandjatega, kes otsisid tööjõudu Ida-Virumaalt. Sel aastal alustasime koostööd Tööandjate Keskliiduga, tehes külastajatele nähtavaks need tööandjad, kes pakuvad ka (kutse)praktikakohti,“ rääkis Palm.

„Töötukassa töömessid on jõudnud pea kõigisse maakondadesse ja positiivne tagasiside osalejatelt paneb meile kohustuse ja vastutuse nendega jätkata. Töömesse hindavad nii tööandjad kui koostööpartnerid ja kes kord osalenud, soovib osaleda ka järgmistel kordadel,“ lisas ta.

Esimesel poolaastal kasutas töötukassa töömesside korraldamiseks 80 830 eurot. Seejuures korraldasid kõik töötukassa osakonnad oma maakonnas toimunud messi(d) ise. Kohalikest omavalitsustest panustasid messide korraldusse Kohila ja Põlva vald, Kuressaare, Paide, Tartu, Viljandi ja Valga linn.  

Aasta teise poolde jääb  27. septembril Kultuurikatlas toimuv töötukassa sügismess ning samuti sügisel korraldatav online-töömess. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)