Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Esimesel poolaastal osales töötukassa töömessidel 300 tööandjat ja 14 000 külastajat

Prindi

Lisatud 29.05.2015 | Uuendatud 01.06.2015

2015. aasta esimesel poolaastal korraldas Eesti Töötukassa 14 töömessi, millel osales üle 300 tööandja ja hinnanguliselt 14 000 külastajat. Töömessid toimusid 11 Eesti maakonnas (Ida-Virumaal leidis aset kokku kolm messi - Narvas, Sillamäel ja Jõhvis), kohapeal tehti tööintervjuud üle 1000 inimesega. 

Sügisel on töömesse oodata veel septembris: 17.09 Tallinnas, 26.09 Valgas, lisaks uudsel kujul toimuv online-töömess 18.09.

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul on tööandjate ja partnerite tagasiside messidele olnud väga hea.  „Messidel tööandjatega suheldes oli näha, et otsesuhtlust tööotsijatega hinnatakse kõrgelt ja kord meie töömessil juba osalenud tööandja soovib osaleda ka tulevikus. Uute töötajate leidmise kõrval on tööandjate jaoks samavõrd oluline kohalikele inimestele oma ettevõtte tutvustamine,“ lisas Paavel.
 
Töötukassa töömesside koordinaatori Liis Josua sõnul on nii tööandjate kui tööotsijate tagasiside messide korraldamisel äärmiselt oluline.
 
„Ehkki nii ühelt kui teiselt poolt saadud tagasiside on olnud valdavalt positiivne, saame lisaks tagasisidele ka mõtteid ja ettepanekuid, mida järgmistel messidel paremini teha. Kindlasti on meil veel arenguruumi nii tööandjate kui tööotsijate huvidele ja vajadustele vastavate töötubade väljamõtlemisel, samuti vajab senisest paremat läbimõeldust tööotsijate toetamine messi ajal – nii mõneltki poolt oleme saanud tagasisidet, et kuna sageli on tööotsija oma loomult pelglik, oleks säärane tugi vajalik,“ kõneles Josua.
 
Esimesel poolaastal kasutas töötukassa töömesside korraldamiseks 56 874 eurot. Kohalikest omavalitsustest panustasid messide korraldusse Kuressaare, Paide, Tartu ja Viljandi linn.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)