Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Homme toimub Lasnamäe töömess

Prindi

Lisatud 10.11.2014 | Uuendatud 11.11.2014

11. novembril korraldab Eesti Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakond koostöös Lasnamäe linnaosa valitsusega Lasnamäe töömessi.

Mess toimub Tallinnas, Lindakivi kultuurikeskuses (Koorti 22) ning on avatud 10.00 – 15.00.

Messi külastamine on kõigile tasuta!

Messil osalevad peamiselt tootmis- ja tööstusvaldkonna tööandjad, kes soovivad värvata liht- ja oskustöölisi. Osalevates ettevõtetes võiks kohe tööd saada 150 – 200 inimest, mitmed tööandjad saavad tööd pakkuda ka erivajadustega inimestele. Hea oleks, kui messile tulija võtab kaasa oma CV ning võimalusel ka olemasolevad kutsetunnistused. Messil saab tööandjatega silmast silma vestelda ning soovi korral kandideerimisankeedi täita.

Lisaks tööandjatele ja tööpakkumistele saab messil infot töötukassa teenuste kohta, välismaal töötamist puudutavas annab nõu töötukassa EURES nõustaja.

Lasnamäe töömessil osalevad tööandjad on: Clyde Bergeman Eesti AS, Hilding Anders Baltic AS, Biuro OÜ, Logistika Pluss OÜ, Mistra-Autex AS, Nefab Packaging OÜ, Ragn-Sells AS, Trafotek OÜ, Trans Chemicals OÜ, Transiidikeskuse AS ja VR Engineering OÜ.

Lähem info tööandjate ja tööpakkumiste kohta on töömesside kodulehel: http://www.toomess.ee/lasnamae-toomess-11112014/osalevad-tooandjad

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)