Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Homme toimub Narvas töömess

Prindi

Lisatud 14.04.2014 | Uuendatud 29.04.2014

Homme, 15.aprillil toimub Tartu Ülikooli Narva kolledžis  (Raekoja plats 2, Narva) töömess "Leia töö Eestis või mujal Euroopas". Messil osalevad  tööandjad ja töötukassa head partnerid.

Töömessil osalevad peamiselt teenindussektori tööandjad, kes tutvustavad oma ettevõtteid ning vahendavad vabu töökohti. Messil osaleb 20 tööandjat, nende seas näiteks AS Hoolekandeteenused, AS Narva-Jõesuu Sanatoorium, SOL Eesti OÜ, Eesti Energia Tehnoloogiatööstus, Maxima Eesti OÜ ja mitmed teised Ida-Virumaal tegutsevad teenindus- ja majutusasutused.  Tänase seisuga oli töötukassa portaalis Ida-Virumaal vahendada  406 töökohta.

Välistööandjatest osaleb messil T.M.C. Tourist Services, kes igal aastal värbab meelelahutusvaldkonna hooajatöötajaid Küprosele. Nende tööpakkumised sobivad eriti hästi noortele, pakkudes lisaks tööle võimaluse maailma näha, silmaringi laiendada ja inglise keelt praktiseerida. Messil saab tööandjaga suhelda Skype vahendusel. Kõigi T.M.C. pakkumistega saab tutvuda siin: https://www.tootukassa.ee/toopakkumised?category_id=all&location_id=all&country_id=113&education_id=all&job_type_id=all&area_id=all.

Messil tutvustatakse töötukassa teenuseid ja kõneldakse välismaal töötamise võimalustest. Karjäärispetsialistid annavad nõu tööandjatega suhtlemise küsimustes, aitavad kandideerimisdokumentide koostamisel ning teistes karjääriküsimustes.

Messil osalevad ka töötukassa head partnerid nagu Tööinspektsioon, Ida-Virumaa Ettevõtluskeskus, MTÜ Living fo Tomorrow jt. Samuti on kohal kohalikud kutse- ja kõrgkoolid.

Uksed on avatud 12 - 16. Lähem info töömesside kodulehel: www.toomess.ee

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)