Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Homme toimub töömess Läänemaal, Haapsalus

Prindi

Lisatud 26.03.2014 | Uuendatud 26.03.2014

Neljapäeval, 27. märtsil toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuses (Uuemõisa, Ehitajate tee 3) Läänemaa töömess.

Töömessil osaleb 27 Läänemaa tööandjat, kes viivad  esmased tööintervjuud läbi juba messil. Külastajatel on soovitav võtta kaasa oma CV (elulookirjeldus). Lisaks tööandjatele osalevad ka töötukassa head partnerid - Haapsalu Kutsehariduskeskus, Maksu- ja Tolliamet, Tööinspektsioon, Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž, Läänemaa Arenduskeskus, Politsei- ja Piirivalveameti Lääne prefektuur - kellelt külastajad saavad terve messiaja vältel huvipakkuvates küsimustes nõu küsida.

Töömessil tuleb vahendamisele üle 100 töökoha ja oodatud on kõik inimesed, kes on huvitatud töö leidmisest, töökoha vahetamisest või praktikavõimalustest. Kuna kevad-suvisel ajal Läänemaa elu ja tööturg elavneb, tuleb pakkumisele ka mitmeid hooajatöid.

Töötukassa Läänemaa osakonna juhataja Evelin Kullisoni jaoks on messil pakutavate töökohtade hulk oodatust suurem. „Me ei julenud nii suurt tööandjate huvi isegi loota, kuna korraldame töömessi oma maakonnas esimest korda. Loodame, et mess täidab oma eesmärgi – viia kokku omavahel sobivad tööandjad ja tööotsijad,“ lisas ta.  

Töömessil pakutakse tööd näiteks puidu- ja toiduainetööstuses, teeninduses, meditsiini- ja sotsiaalvaldkonnas ja erinevatel teistel aladel.

Uksed on avatud 13.00–17.00. Messil osalemine on tasuta.

 

Lähem info töömesside kodulehel http://www.toomess.ee/laanemaa-toomess-27032014

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)