Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Homme toimub Valgas Liivimaa töömess

Prindi

Lisatud 26.09.2014 | Uuendatud 01.10.2014

Laupäeval, 27.09 toimub Valga Kultuuri- ja huvialakeskuses (Kesk tn 1) esmakordselt Liivimaa töömess

Eesti Töötukassa Valgamaa osakonna poolt esmakordselt korraldataval messil osaleb tööandjaid ja asutusi nii Eestist kui Lätist.

Töötukassa Valgamaa osakonna juhataja Merike Metsavase sõnul on selline mess esimene omataoline. „Kuna asume piirialal, on messi peamine eesmärk viia kokku tööandjad ja tööotsijad ning pakkuda infot töövõimalustest nii Lõuna-Eestis kui Põhja-Lätis“.

Kokku osaleb messil 26 tööandjat.  Tööd pakutakse väga erinevates valdkondades – meditsiinitöötajatest ja autojuhtidest metsatööliste ja õmblejateni.  Esimesed tööintervjuud huvilistega saab teha juba messi käigus. Seetõttu on külastajal soovitatav võtta kaasa oma CV, kuid seda saab välja trükkida ka kohapeal töötukassa boksis. Töötukassa boksis saab teha ka karjääritesti.

Mess algab laupäeval kell 9.00 ning on avatud kuni kella 14ni. Kultuurikeskusse esimeselt korruselt leiab külastaja tööandjate ja koostööpartnerite messiboksid, keskuse teatrisaalis saab täistundidel (10.00, 11.00, 12.00, 13.00) kuulata ettekandeid järgmistel teemadel:

  1. „Tööleping, töölepingu sõlmimine“, Tööinspektsioon (eesti ja läti keeles)
  2. „Töökohapõhine õpe“,  Valgamaa Kutseõppekeskus (eesti ja vene keeles)
  3. „Mida peaks teadma välismaale tööle suundumisel (ohud ja võimalused)“, Eesti Töötukassa /Läti Tööturuagentuur/EURES (eesti ja läti keeles)
  4. „Kuidas Valga linn toetab siia saabuvat töötajat? Piiriülene töö“, Valga linnapea

Koostööpartneritest osalevad messil  Valga Linnavalitsus, Maksu- ja tolliamet, Tööinspektsioon, Valgamaa Arenguagentuur, Valgamaa Rajaleidja keskus, Valgamaa Kutseõppekeskus, Läti Tööinspektsioon ning Läti Tööturuagentuur.

Messil osalemine on tasuta. Lähem info osalevate tööandjate ja koostööpakkumiste kohta: http://www.toomess.ee/liivimaa-toomess-27092014

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)