Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Homsel Liivimaa töömessil pakutakse pea 200 töökohta

Prindi

Lisatud 25.09.2015

Homme, 26. septembril Valga Kultuuri ja Huvialakeskuses toimuval Liivimaa töömessil osaleb 24 Eesti ja Läti tööandjat, kes pakuvad kokku tööd pea 200 inimesele.Uksed on avatud 9.00 - 13.00. 

Töötukassa Valgamaa osakonna juhataja Merike Metsavas ütles, et Liivimaa töömess on omanäoline, kuna on piiriülene ehk hõlmab nii Eesti kui Läti tööandjaid ja tööotsijaid.

„Korraldame Liivimaa töömessi juba kolmandat korda ning ootame umbes tuhandet osalejat. Eestist on esindatud ettevõtted nii Valgamaalt kui ka kaugemalt – näiteks Valga Gomab Mööbel AS, Nõo lihatööstus, Enics Eesti ja paljud teised. Läti poolelt on tööandjaid tulemas Valkast, Smiltenest ja Strenčist,“ lisas Metsavas.

Lisaks tööandjatele osalevad messil ka töötukassa koostööpartnerid, keda on kokku 12, näiteks Tööinspektsioon, Maksu- ja Tolliamet, Valga Linnavalitsus, MTÜ Eesti Juristide Liit, Läti tööhõiveagentuuri Valka filiaal ja mitmed teised.

Messi ajal saab kuulata erinevaid ettekandeid ning osaleda töötubades. Pakume karjäärialast infot ja nõustamist kõigile soovijatele sh tööandjatele, õppivatele ja töötavatele inimestele. Lähem info messil osalevate tööandjate ja päevakava kohta töömesside kodulehel: http://www.toomess.ee/jargmised/liivimaa-toomess-2609

Mess saab teoks Eesti Töötukassa Valgamaa osakonna ja Läti tööhõiveagentuuri Valka filiaali koostöös. 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)