Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Info koostööpartneritele

Prindi

Lisatud 20.03.2020

 

Hea koostööpartner

Eesti Töötukassa peatas 16. märtsist 2020 seoses Eestis väljakuulutatud eriolukorraga oma klientide osalemise tööturuteenustel, mis toimuvad gruppidele. Kuna viiruseoht püsib, ei ole meil kahjuks võimalik teenuste osutamist jätkata aprillis, nagu algul lootsime. Teenuste osutamine on peatatud kuni Vabariigi Valitsuse väljakuulutatud eriolukorra lõpuni.  

Klientide osalemine ja uute klientide suunamine on peatatud järgmistel teenustel:

  • koolitused, välja arvatud, kui koolitus on korraldatud kaugõppe, e-õppe või individuaalõppena või on koolitajal võimalik seda sel viisil korraldada;
  • tööklubi;
  • tööalase rehabilitatsiooni grupiteenused. Individuaalseid teenuseid soovitame osutada kaugnõustamisena. Silmast-silma võib kohtuda, kui klient seda soovib või see on kliendi olukorra tõttu hädavajalik ja teenuse osutamist ei ole võimalik korraldada muude kanalite kaudu. Uusi kliente praegu tööalasele rehabilitatsioonile ei suunata;
  • kaitstud töö esimese ja teise etapi grupitegevused;
  • tööharjutus.

Mõistame, et meie otsus mõjutab teie tegevust ja põhjustab mitmeid küsimusi. Palume teie mõistvat suhtumist, sest praegu on kõige tähtsam vähendada viiruse tõttu tekkivaid ohte inimestele.

Lugupidamisega
Eesti Töötukassa

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)