Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Info teenuseosutajatele seoses tööturuteenuste korraldamisega 04.06.2021 seisuga

Prindi

Lisatud 04.06.2021

 

Vabariigi Valitsus otsuse kohaselt lõppes 02.06.2021 maskikandmise kohustus ja asendus soovitusega kanda suletud rahvarohketes siseruumides maski. Samas ei ole viirus meie seast veel kadunud ja selleks tuleb meil  kõigil endiselt järgida ohutusnõudeid:

 • Arvestame  grupiteenuste korraldamisel ruumi 50-protsendilise täituvuse ja hajutatuse nõudega.
 • Teenuse osutamise ajal peab teenuseosutaja tagama kehtivate koroonaviiruse leviku tõkestamise nõuete täitmise, sh turvalise distantsi hoidmise ning desinfitseerimisvahendite olemasolu ja desinfitseerimisnõuete täitmise.
 • Osaleja(tel) ja juhendajal on soovitav kanda kaitsemaski või katta suu ja nina olukordades, kus turvalise distantsi hoidmine ei ole võimalik.
 • Teenuse osutaja tagab, et koolitaja/juhendaja/nõustaja ei osuta teenust haigena.
 • Teenuse osutaja teavitab töötukassa kontaktisikut teenust osutanud koolitaja/juhendaja/nõustaja või teenusel osaleja COVID-19 haigestumisest (test oli positiivne), mis juhul:
  -             võimalusel jätkatakse teenuse osutamist kaugnõustamise või -õppe vormis;
  -             kui teenust ei ole võimalik kaugnõustamise või -õppe vormis läbi viia, peatatakse teenuse osutamine Terviseameti määratud tähtajani; 
  -             teenuse osutaja  koostöös Terviseametiga informeerib teenusel osalejat/osalejaid kokkupuutest nakatunud inimesega.  

Jätkuvalt on väga oluline aidata ära hoida viiruse levikut ja ohtu inimeste tervisele.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)