Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Järvamaa töömessil pakub tööd mitukümmend tööandjat

Prindi

Lisatud 23.04.2015

24. aprillil 2015 kell 11.00 - 15.00 toimub Paide Kultuurikeskuses Järvamaa töömess. 

Töömess on avatud kõigile huvilistele, kes soovivad infot töövõimalustest nii Järvamaal, Eestis kui ka Euroopas laiemalt.

Töötukassa Järvamaa osakonna juhataja Eha Tasangu sõnul on tööandjatel tõsine tööjõu vajadus, mistõttu Järvamaal töömess korraldatigi.  

“Messile tulevad ennast tutvustama ja töökohti pakkuma metalli- ja puidutöö ettevõtted, toidu-, turismi-, elektroonika- ja infotehnoloogia ettevõtted. Esindatud on ehituse, hariduse, tervishoiu, sotsiaal- ja riigikaitse valdkond. Messile osaleb 25 tööandjat ja töötukassa koostööpartnerit. Mõned tööandjad on ka väljastpoolt Järvamaad ja otsivad tööjõudu üle Eesti,“ ütles Tasang.  

Messi külastajatel on võimalus leida uus töökoht, uurida hooajaliste tööde võimalusi või anda tööandjatele oma kandideerimisdokumendid, et tööandjaga hiljem ühendust saada.

Soovitame võtta kaasa oma CV (elulookirjeldus). Kohapeal saab nõu ja abi nii kandideerimisdokumentide koostamisel kui teistes karjäärivalikutega seotud küsimustes.

Töömessil osalevad lisaks tööandjatele töötukassa head partnerid.


2. korrusel kammersaalis saab kuulata ettekandeid:

11.30 – „Milleks meile maksud ja töötamise registreerimine“.  Maksu- ja Tolliamet
12.30 – „Töölepingu sõlmimine ja lõpetamine“. Tööinspektsioon
13.30 – „Töötamine Euroopa riikides. Ohud ja võimalused“. Eesti Töötukassa EURES nõustaja


Uksed on avatud kõigile huvilistele ja sissepääs messile on tasuta. Lähem info töömesside kodulehel: http://www.toomess.ee/jargmised/jarvamaa-toomess-2404

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)