Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Jõhvi töömessil on pakkuda ligi 850 töökohta

Prindi

Lisatud 15.03.2017

15. märtsil kell 11.00 – 15.00 toimub Jõhvi Kontserdimajas Jõhvi töömess. 

Messil osaleb 41 tööandjat ja kokku on pakkuda ligi 850 töökohta väga erinevates valdkondades. Lisaks kohalikele tööandjatele kohal ka kuus Viljandimaa tööandjat – Viljandi Linnavalitsus koos linna tööandjatega osaleb messil juba teist korda.  

Eesti Töötukassa Ida-Virumaa osakonna juhataja Anneki Teelahki sõnul on messi põhieesmärk on aidata luua otsekontakte tööandjate ja tööotsijate vahel.

„Soovime messi külastajatele pakkuda senisest enam aktiivset osalemist. Korraldame loengute asemel paneeldiskussioone, et osalejatel oleks võimalik küsida ja arutleda  olulistel tööturgu puudutavatel teemadel. Noortele on sel aastal  eraldi sisustatud kolmas korrus, kus on esindatud kõik maakonna tasemeõpet pakkuvad õppeasutused ja noortega tegelevad organisatsioonid. Samas toimub ka noortefoorum „Sinu tulevik … kes otsustab?“ kõneles Teelahk.

Messil saab osaleda tasuta karjäärinõustamisel – teisel korrusel on avatud karjäärituba. Paneeldiskussioonides räägitakse töövõimereformist ning ettevõtlusest Ida-Virumaal. Eraldi saavad enda töövõimaluste tutvustamiseks sõna ka Viljandi tööandjad. Infot turvaliselt teistesse Euroopa riikidesse tööle või õppima asumiseks jagavad töötukassa EURES nõustaja ja MTÜ Living for Tomorrow.

Täpsema info messil osalejate ja päevakava kohta leiate töömesside lehelt: http://www.toomess.ee/toomessid-2017/johvi-toomess-1503

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)