Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Keila-Paldiski töömess toob kohale ligi 30 tööandjat

Prindi

Lisatud 07.02.2018

Eesti Töötukassa korraldab 07.02. Keilas Keila-Paldiski töömessi, mis toob kohale ligi 30 tööandjat nii kohalikult tasandilt kui üle Eesti. Mess toimub Keila Kultuurikeskuses (Keskväljak 12) ning uksed on avatud 11.00 – 14.00. 

Töötukassa Tallinna ja Harjumaa tööandjate konsultant Illinor Siebold sõnas, et tööandjate huvi kohaliku messi vastu on olnud meeldivalt suur. „Messilt võib leida väga erinevaid tööpakkumisi peamiselt klienditeeninduse, tootmis- ja tööstussektorites. Lisaks piirkondlikele tööandjatele on osalemas ka kaugemal asuvaid tööandjaid, kes pakuvad töötajatele organiseeritud transporti tööle ja koju saamiseks,“ kõneles Siebold. Kokku pakuvad messil osalevad tööandjad üle 500 töökoha.

Messilt leiab enda jaoks midagi igaüks. Lisaks töövahendusele saab osaleda tasuta karjäärinõustamisel, küsida töötukassa EURES nõustajatelt nõu teistes Euroopa riikides töötamise kohta ning arutleda juhtumikorraldajatega vähenenud töövõimega töötajate teenuste üle. Samuti saab messilt infot töötukassa toetatavate õppimisvõimaluste kohta töötavatele inimestele – teenused, mida pakutakse „Tööta ja õpi“ ehk ennetavate meetmete programmi raames.

Illinor Siebold lisas, et kindlasti on messile väga oodatud ka vanemad inimesed. „Kuna Eesti seisab silmitsi töökäte nappusega, värbavad ettenägelikud ja mitmekülgseid inimsuhteid väärtustavad ettevõtted hea meelega vanemaealisi inimesi, pakkudes tihti ka osalise tööajaga töötamise võimalusi,“ rääkis Siebold.  

Lähem info osalevate tööandjate ja tööpakkumiste kohta töömesside lehelt: http://www.toomess.ee/toomessid-2018/keila-paldiski-toomess-0702.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)