Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Kesk-Eesti töö- ja karjäärimessi fookuses on uute oskuste omandamine

Prindi

Lisatud 22.03.2018

Täna, 22. märtsil kell 11.00-14.00 toimub Türi Kultuurikeskuses (Hariduse 1) Kesk-Eesti töö- ja karjäärimess.

Töötukassa Järvamaa osakonna juhataja Eha Tasangu sõnul osaleb messil 24 tööandjat, kel pakkuda kaugelt üle 100 töökoha. Töövahenduse kõrval on seekordsel messil erakordselt suur roll õppimisel. „Suure tähelepanu all on just uute oskuste omandamine, olgu siis kutse- või tasemeõppe või erinevate täienduskursuste näol,“ rääkis Tasang.

Nii osalebki messil tööandjate kõrval ka viis kutsekooli. Neist Järvamaa Kutsehariduskeskus pakub põnevat „käed külge“ programmi: saab proovida plaadilõikamist ehitusel, mutrite-poltide ja tööriistakohvri komplekteerimist ning veepumpade stendil monteerimist koos autotehnikutega, puhastada arvuteid koos IT-spetsialistidega, proovida ära tunda veisetõuge ja seemneid maaelu valdkonnas või katsetada pritstehnikat kokanduses.

Oodatud on kõik, kes soovivad tööd leida ning on huvitatud sellest, mis toimub tööturul nii Järvamaal kui ka mujal Eestis ning teistes Euroopa Liidu riikides.  Osalevatel tööandjate on pakkuda nii lihttööd kui ka spetsialisti ametikohti,  hooaja- ja suvetööd, koolipraktika ja töövarju võimalusi. Kindlasti leidub sobivaid ameteid ka noortele ning vähenenud töövõimega inimestele.

Töötukassa Järvamaa osakonna töötajad jagavad infot teenuste ja toetuste kohta ning vastavad küsimustele. Anname karjäärialast nõu ja abistame nii kandideerimisdokumentide koostamisel kui ka teistes karjäärivalikutega seonduvates küsimustes. Samal ajal kui suures saalis vahendatakse tööpakkumisi, saab kõrval väikeses saalis kuulata ettekandeid tööturu tulevikutrendidest, töötukassa pakutavatest õppimisvõimalustest töötavatele inimestele, tulumaksumuudatustest.

Messil osalevatelt koostööpartneritelt saavad külastajad terve messiaja vältel küsida neile huvipakkuvat ja kasulikku infot. Tutvustatakse õppimisvõimalusi, rahvusvahelisi kultuurivahetusprogramme noortele (suvekuudeks ja vaheaastaks).

Lähem info Kesk-Eesti töömessi ja sellel osalejate kohta: http://www.toomess.ee/toomessid-2018/kesk-eesti-too-ja-karjaarimess-2203.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)