Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Konkurss koolituskaardi koolituste pakkujate leidmiseks

Prindi

Lisatud 27.12.2010 | Uuendatud 13.06.2012

Kuna järgmisest aastast on töötutel koolituskaarti võimalik kasutada ka ümberõppeks ja ettevõtluskoolituseks, kuulutas töötukassa välja uue kvalifitseerimiskonkursi koolituskaardi koolituste pakkujate leidmiseks,

 

Konkursil saavad osaleda eraõiguslikud koolitajad, kes pakuvad avatud kursustena tööalaseid koolitusi. Konkursil osalemiseks tuleb täita avaldus ning saata see töötukassale hiljemalt 21. jaanuariks 2011. Laekunud avalduste põhjal selgitatakse välja koolitajad, kelle tööalaseid koolitusi töötutel on võimalik valida. Riigi kutseõppeasutused ja rakenduskõrgkoolid, kohaliku omavalitsuse kutseõppeasutused ja avalik-õiguslikud koolitusasutused kvalifitseerimiskonkurssi läbima ei pea â?? koolituskaardi koolituste pakkumiseks tuleb neil töötukassale 21. jaanuariks esitada vabas vormis kirjalik koostööavaldus.

 

Koolituskaart on kiire ja paindlik võimalus töötutele töölesaamiseks vajaliku koolituse pakkumiseks. Kui seni sai koolituskaarti kasutada ainult täiendõppeks, siis järgmisel aastal, kui töötukassa on koolituskaardiga koolitajad välja valinud, saab koolituskaarti kasutada ka uue ameti õppimiseks (ümberõppeks) ja ettevõtluskoolituseks. Endiselt ei võimalda töötukassa koolituskaardiga üldiseid juhtimisalaseid, sotsiaalseid oskusi ja isikuomadusi arendavaid koolitusi.

 

Koolituskaardi koolitusi rahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist toetatava raamprogrammi Kvalifitseeritud tööjõu pakkumise suurendamine 2007-2013 vahenditest. Töötukassa tasub 2011. aastal koolituskaardi puhul kuni 959 eurot maksva koolituse eest. 

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)