Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Küsi karjäärinõustajalt

Prindi

Lisatud 07.04.2015 | Uuendatud 14.09.2015

Saada oma karjääri puudutavad küsimused meile lihtsalt ja mugavalt veebivormi kaudu: mine veebivormile 

Karjäärinõustajaga saate veebi teel suhelda, kui lähete töötukassa portaali ning klikite lingil „Küsi karjäärinõustajalt“. Seejärel avaneb veebivorm, kuhu saate kirjutada enda küsimused. Soovi korral saate lisada ka täiendavaid andmeid enda kohta (sugu, vanus, haridustase jms), mis võivad aidata teie küsimusele täpsemalt vastata, kuid nende andmete esitamine ei ole kohustuslik.  Karjäärinõustaja vastab teie kirjale kolme tööpäeva jooksul.

Töötukassa nõustamisteenuste teenusejuhi Lana Randaru sõnul aitab karjäärinõustamine  inimestel hinnata oma seniseid kogemusi ja teadmisi ning leida uusi väljundeid hariduses ja tööturul.  „Tihti paraneb pärast karjäärinõustajaga suhtlemist inimese oskus planeerida oma karjääri ja tööelu ning suureneb  valmisolek liikuda järgmisele töökohale. Samuti vähenevad töökohtadevahelised töötuse perioodid,“ lisas ta.

Mõned põhjused, miks võiksite karjäärinõustajale kirjutada:

  • soov arutada töökoha leidmise või vahetamisega seotud küsimusi;
  • arenguvõimaluste väljaselgitamine;
  • väljakutsete vastuvõtmine;
  • alternatiivide sõelumine (soov teha õige valik);
  • endast selgema pildi saamine (eneseanalüüs);
  • lühemate ja pikaajaliste plaanide tegemine;
  • töökoha vahetus seoses terviseprobleemidega;
  • elukohavahetusega seotud töökoha otsing;
  • oht kaotada töökoht.

Kindlasti ei ole eelnev nimekiri lõplik - karjäärinõustaja poole  võib pöörduda ka siis, kui olete  segaduses ja soovite edasisi tegevusi karjäärinõustajaga arutada.

E-karjäärinõustamise teenust saavad kasutada kõik inimesed, kes ei ole registreeritud töötud või  koondamisteatega tööotsijad.

Kui te aga olete registreeritud töötu või koondamisteatega tööotsija ning soovite karjäärinõustajaga kohtuda, palume teil sellest rääkida oma konsultandiga, kes teid vajadusel karjäärinõustaja juurde suunab.

E-karjäärinõustamise teenuse osutamist kaasrahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist tervise- ja tööministri 25.11.2014 käskkirja nr 210 „Karjäärinõustamise kättesaadavuse suurendamine“ alusel.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)