Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Kutse üleeuroopalisele online töömessile Work in Estonia

Prindi

Lisatud 20.07.2020

 

Work in Estonia on online värbamisüritus Eesti ettevõtetele, kes tahavad ja on valmis värbama töötajaid Euroopa Liidust, aga ka väljastpoolt Euroopa Liitu. Online töömess toimub juba kaheksandat korda ning on osa Euroopa töömesside ürituste sarjast. Üritus on tasuta, toimub veebis 31.augustil ja kestab 5 tundi ajavahemikul 11:00 – 16:00 (Eesti aja järgi)..

Värbamisürituse eesmärk on viia kokku välisriikide kvalifitseeritud töötajad Eesti tööandjatega. Work in Estonia online värbamisüritus toimub Euroopa töömesside platvormil www.europeanjobdays.eu ning üritusele saab registreeruda järgneval lingil https://www.europeanjobdays.eu/en/Work-Estonia-2020. Platvormil tuleb täita ettevõtet tutvustav profiil, kuhu on soovi korral võimalik lisada ka videosid, linke jms. Samuti tuleb esimesel võimalusel laadida üles inglisekeelsed töökuulutused. Profiili ja tööpakkumiste põhjalik täitmine on väga soovitatav, kuna aitab kandidaatidel paremini kandideerimisotsust teha. Tutvuge online töömessi platvormi võimalustega siin.

Online töömessi kajastatakse üleeuroopalise EURES võrgustiku kaudu kõigis Euroopa Liidu ning Euroopa Majanduspiirkonna riikides (ja Šveitsis). Samal ajal on üritusel võimalik osaleda igaühel ükskõik kus maailma punktis – eelmiste aastate kogemus näitab, et pooled tööotsijad on Euroopa Liidust (eelkõige Hispaaniast, Portugalist, Itaaliast, Prantsusmaalt), pooled aga väljastpoolt Euroopat (Ukrainast, Valgevenest, Venemaalt, Lõuna - Ameerikast jne) Keskmine osaleja on 25-44 aastane, kõrgharidusega ning omab rohkem kui 5 aastat töökogemust.

Online ürituse eeliseks ongi just vahemaa vähendamine, professionaalide ühisel veebiplatvormil kokku toomine, kus tööandjal ega tööotsijal ei tule reisida kohapealsele värbamisüritusel. Work in Estonia ürituse ajal loovad tööandjad esimese kontakti sobivate, eelvaliku läbinud, kandidaatidega. Messi raames viiakse läbi kokkulepitud lühi-intervjuud valitud kandidaatidega, keda suunatakse sobivuse korral edasisse värbamisprotsessi. Töökohale sobivate ja selle vastu võtnud töötajate Eestisse ümberasumist nõustab ja toetab vajadusel töötukassa EURES meeskond. EURES toetab ka Euroopa kodanike töörännet rahaliselt – makstes töötajale ümberasumise- ja keeleõppetoetust ning tööandjale uue töötaja sisseelamise toetust. Rohkem infot Eesti EURES lehelt Liikuvuskavad

NB! Värbamisüritus on tasuta ning inglise keeles. 

Loe lisaks https://www.eures.ee/et/sundmused/kutse-uleeuroopalise-online-toomessile-Work-in-Estonia 

 

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)