Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Lasnamäe töömessil pakutakse üle 300 töökoha

Prindi

Lisatud 21.09.2017

21. septembril kell 11 – 15 toimub Lasnamäel Lindakivi kultuurikeskuses Lasnamäe töömess. 

Messil osaleb 21 tootmise, logistika/transpordi ning puhastusteeninduse valdkonnas tegutsevat tööandjat, kes pakuvad üle 300 töökoha. Endale sobivaid tööpakkumisi leiavad ka vähenenud töövõimega inimesed ja noored, pakutakse võimalusi koolipraktikaks.

Töömess on tööandjatele ja tööotsijatele hea võimalus silmast silma kohtumiseks.

Eesti Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja Siim Sarapuu: „Mille üle tööotsijad peamiselt kurdavad? Nad ei saa tööandjatelt infot oma kandideerimiste kohta ja otsused viibivad. Lasnamäe töömessil on vastupidi – 21 logistika-, puhastusteeninduse ja tootmisettevõtet on valmis andma tööotsijatele igakülgset informatsiooni oma töötingimuste kohta ja otsused sünnivad kohapeal.

Töömessile ootame ka töötavaid inimesi vestlema meie karjäärinõustajatega oma koolitusvajadusest, sest töötukassa pakub teatud tingimustel koolitust ka töötavatele inimestele.“

Lisaks töövahendusele saab osaleda tasuta karjäärinõustamisel ning küsida infot töötukassa pakutavate teenuste kohta. Välismaal töötamise asjus annavad nõu EURES nõustajad. Osalevate tööandjate ja pakutavate töökohtadega saab tutvuda http://www.toomess.ee/toomessid-2016/lasnamae-toomess-1011. Messil osalemine on kõigile tasuta.

Töömessi korraldab Eesti Töötukassa koostöös Lasnamäe linnaosa valitsusega. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Ettevõtlusnädala reklaambänner

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png