Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Liivimaal toimub töömess ning töötukassa sõlmib koostööleppe Valga Haiglaga

Prindi

Lisatud 28.04.2016

28. aprillil kell 11-15 toimub Valga Kultuuri-ja Huvialakeskuses Liivimaa Töömess. 

Töömessi eesmärk on viia kokku kahe riigi, Eesti ja Läti tööotsijad ning tööandjad. Messile tuleb kokku 32 tööandjat, neist viis Lätist. Valga maakonna tööandjaid on messil 18.

Eesti Töötukassa Valgamaa osakonna juhataja Merike Metsavase sõnul pakutakse messil ligi 400 töökohta ning erinevaid ameteid on lausa üle poolesaja. 13 tööandjat pakuvad praktikavõimalusi kutse- ja kõrgkooli õpilastele. „Liivimaa Töömess on atraktiivne tööandjate seas, sest just siin on võimalus leida mõlema riigikeele oskusega töötajaid,“ lisas Metsavas.  

Messile tulevad ka 13 töötukassa head koostööpartnerit.

Kogu messi vältel saab infot Eesti Töötukassa ja koostööpartnerite võimaluste kohta. Jagatakse karjäärialast nõu ja abi nii kandideerimisdokumentide koostamisel kui teistes karjäärivalikutega seonduvates küsimustes. Päeva jooksul saab kuulata mitmeid ettekandeid ning osaleda erinevates töötubades. Lisaks jagatakse teavet õppimise, elu- ja töötingimuste kohta Euroopas.

Messil leiavad enda jaoks kasulikku infot kõik tööd otsivad inimesed, nende seas ka koolinoored ning vähenenud töövõimega inimesed.

„Paralleelselt töömessiga toimub veel üks töötukassa jaoks oluline sündmus – sõlmime koostööleppe AS Valga Haiglaga“, täiendas Metsavas.

Valga Haigla AS on üks suurim Valgamaa  tööandja, pakkudes tööd üle 300 inimesele. Hea koostöö tööandjaga on kestnud alates 2003. aastast. Tööandja juures saab osaleda proovitööpäeval, samuti pakutakse töökohal väljaõpet tööpraktika teenuse raames. 2015. aastast pakume Valga Haigla töötajatele karjäärinõustamise teenust. Haigla osaleb tööandjana Valgamaa mobiilsel nõustamisel (MOBI) ning pakub koolipraktika võimalust.

Valga Haigla on meditsiinivaldkonna ekspert, kelle käest saame küsida asjatundlikku nõu vähenenud töövõimega inimeste tööle aitamisel ning konkreetsetele ametikohtadele tööjõu ettevalmistamisel. Tööandja on aktiivselt osalenud tööandjate infopäevadel ja võtnud osa nii maakonna kui ka online-töömessidest. Samuti on Valga Haigla valmis jagama ka teiste tööandjatega oma kogemusi töötukassaga koostööst ja erinevate sihtrühmade värbamisest.

Lähem info Liivimaa töömessi päevakava, osalejate ja pakutavate töökohtade kohta töömesside lehel: http://www.toomess.ee/toomessid-2016/liivimaa-2804

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)