Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Loksa töövahenduspäeval saavad kokku tööotsijad ja tööandjad

Prindi

Lisatud 28.04.2010 | Uuendatud 30.04.2010

Eesti Töötukassa korraldab homme, 29. aprillil Loksal töövahenduspäeva.

Selleks, et viia omavahel kokku Loksa Laevatehasest koondatud inimesed ja tööandjad, kes võiksid neile uut tööd pakkuda, vahendas töötukassa Tööandjate Keskliidu ja Kaubandus-Tööstuskoja kaudu infot koondatavate eelneva ametikoha kohta. Praeguseks on värbamise vastu huvi tundnud mitmed tööandjad, homsel töövahenduspäeval on neist kindlalt lubanud kohal olla kaks: ABB AS ja Alstom Estonia AS.

 

Töötukassa koondamistele reageerimise meeskonna juht Tiiu Vilms ütles, et lisaks eelnimetatud kahele ettevõttele on töötukassaga ühendust võtnud mitmed teisedki suuremad tööandjad, kes soovivad oma tööpakkumisi Loksa inimestele vahendada.

 

Töövahenduspäeval osalevad ettevõtted ja organisatsioonid, kes saavad koondatud inimestele tuge, nõu ja abi pakkuda. Loksa linnavalitsuse esindaja räägib Loksa linna lähituleviku plaanidest. Harjumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus tutvustab võimalikke toetusi, nõustamist ja koolitusi. Sampo pank annab nõu finantsplaneerimisel. Töötukassa EURES nõustajad räägivad välismaal töötamise võimalustest.

 

Loksa Laevatehase esimene koondamine toimus 2009. aasta augustis ja viimane ajavahemikul veebruar-aprill 2010.
Tiiu Vilmsi sõnul on töötukassa pakkunud laevatehasele tuge kogu selle aja vältel.
â??Oleme käinud tutvustamas töötajatele tööturuteenuseid, vahendanud aktuaalset infot vakantsete töökohtade kohta, teinud tööotsingualast teavitamist, korraldanud tööotsingute töötoa ja karjäärinõustamise grupikonsultatsiooni. Kokku on toimunud kuus teabepäeva. Meil on olnud väga hea koostöö nii laevatehase kui ka Loksa Linnavalitsusegaâ??, ütles Vilms.

 

Töövahenduspäevale on oodatud kõik Loksa linna ja lähiümbruse aktiivsed inimesed, kes seisavad valikute ees, kuidas oma tööeluga edasi minna. Töövahenduspäev toimub Loksa Kultuurikeskuses 29. aprillil kell 11.00â??14.00.

 

Töötukassa koondamistele reageerimise teenuse kohta saab lähemalt lugeda siit: http://www.tootukassa.ee/index.php?id=12800.


 

Lisainfo:
Tiiu Vilms
Eesti Töötukassa
Koondamistele reageerimise meeskonna juht
Tel 53 006 368
e-post: tiiu [dot] vilms [ä] tootukassa [dot] ee


 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)