Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Messikülaliste huvi töötukassa vastu oli suur

Prindi

Lisatud 10.09.2010 | Uuendatud 15.09.2010

9. septembril Tallinna lauluväljakul toimunud tööturu ja ettevõtluse kontaktmessil oli töötukassa messiboks üks populaarsemaid.

 

Inimeste huvi töötukassa teenuste vastu oli suur ja küsimusi palju. Huvipakkuvate teemade kohta sai lähemalt küsida nii töötukassa boksis kui messi raames toimunud seminare külastades. Seminarides rääkisid töötukassa spetsialistid, mida teha pärast töökaotust, kuidas end arvele võtta, milliseid teenuseid, toetusi ja hüvitisi töötukassa pakub, millega arvestada välismaale tööleminekut planeerides, milliseid teenuseid pakub EURES võrgustik.

 

Huvilised said osa võtta tööotsingu töötubadest, kus jagati praktilist nõu CV ja teiste vajalike kandideerimisdokumentide koostamiseks ning räägiti, kuidas end töövestluseks ette valmistada.

Tutvustati töötukassa andmebaasis olevaid tööpakkumisi, mida  eile oli ligi 1800, samuti EURES võrgustiku kaudu vahendatavaid tööpakkumisi. 

 

Kõik kaasavõetud infomaterjalid olid messi lõppedes otsas. Lisaks messikülalistele said tööotsijat abistavad infovoldikud ja karjääriinfo töövihikud ka Tallinnas tegutsevad töötute klubid.

 

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)