Nädaline: Vabad töökohad leiab töötukassa kaudu
Töötukassa kaudu pakub Raplamaal tööd 10 firmat 16 töötajale.
Aktsiaselts RMW pakub tööd rahvusvaheliste vedude autojuhile. â??Ã?ks kohalik autojuht on juba soovist teatanud. Ega meil sellega põle, ootame ja vaatame veel," ütles RMW juhatuse liige Ain Täpsi.
Reeglina on tööpakkumised tööotsijale üleval üks kuu. RMW ei kiirusta kuulutust maha võtma. Töötukassa kaudu on varem kaks inimest RMWs töö leidnud. â??Ei saa öelda, et töötajaid pole. Peamine, et töötaja vabad töökohad üles leiaks," tõdes Ain Täpsi.
Mullu alustanud kuue palgatöölisega väikefirma Pere Ehitus otsib Haapsallu objektijuhti ja ehitustöölist. «Võib olla kogemustega töötaja või ka selline, kelle kohapeal välja õpetame," ütles OÃ? Pere Ehitus tegevjuht Kristo Kaaring. OÃ? Alu FMO vajab ajutiselt keevitajaid ja montaa?ilukkseppi.
Raplas asuv OÃ? ML Kapital vajas autolukkseppa. â??Nädalises avaldatud kuulutuse peale tuli kuus pakkumist, valik on tehtud," ütles firma esindaja Margus Liivrand.
Juuru vallas tegutsev puitmööblivalmistaja OÃ? Harviker otsis endale puidupingi operaatorit. "Soovijaid on palju ja valik keeruline. Hetkel on töötajad olemas. Kuna tellimusi on rohkesti, võtame edaspidi töötajaid juurde," rääkis OÃ? Harviker tootmisjuht Harry Grünberg.
Mort & Arten Investeeringute OÃ? kuulutab, et vajab juuksurit. ..Kuigi Raplas on juuksureid palju, on kaks inimest huvi tundnud. Kes otsib, see leiab alati tööd," ütles Mort & Arten Investeeringute OÃ? juuksur Monika Pavel-son.
Töötukassa Raplamaa osakonna juhataja Hetti Kase sõnul on mitmed tööpakkujad soovinud jääda anonüümseks. Kuigi kuulutus ja ankeedi täitmine on tasuta, püütakse töötukassast leida töötajaid, jäädes ise tundmatuks. Selliselt on püütud otsida lume-koristajaid ja metsamehi.
«Tööandja on meie jaoks koostööpartner ja anonüümsetele helistajatele me teenuseid ei osuta," kinnitas Hetti Kask.