Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Narva töömessil pakutakse 150 töökohta

Prindi

Lisatud 12.04.2016

12. aprillil kell 11.00 – 15.00 toimub Tartu Ülikooli Narva Kolledžis Narva töömess.

Messil osaleb 24 tööandjat, kes pakuvad kokku ligi 150 töökohta. Eesti töötukassa Narva büroo juhataja Alla Ojavere sõnul on messile tulemas tööandjaid nii Narvast ja Ida-Virumaalt kui ka mujalt Eestist. „Väga aktiivselt osalevad taas Viljandi tööandjad – ootame viit Viljandimaa tööandjat, kes pakuvad töökohti kergetööstuses,“ lisas Ojavere.

Messil pakutakse ka hooajatööd, näiteks hotelliteeninduses.

Messile oodatakse aktiivseid tööotsijaid. Midagi kasulikku leiavad messilt kõik tööd otsivad inimesed, ka koolinoored ning vähenenud töövõimega inimesed.

Kogu messi vältel saab infot Eesti Töötukassa ja tema koostööpartnerite võimaluste kohta. Jagatakse karjäärialast nõu ja abi nii kandideerimisdokumentide koostamisel kui teistes karjäärivalikutega seonduvates küsimustes. Päeva jooksul toimuvad erinevad ettekanded ja arutelud.

Täpsem ülevaade messil osalevatest tööandjatest ja päevakavast töömesside lehelt: http://www.toomess.ee/et/toomessid-2016/narva-1204

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)