Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Narva töömessil pakutakse üle 1000 töökoha

Prindi

Lisatud 26.04.2018

24. aprillil kella 10-14 toimub Astri kaubanduskeskuses Narva töömess.

Messil osaleb 21 tööandjat, kes pakuvad tööd tootmise, teeninduse, tervishoiu ja avaliku halduse valdkonnas. Kokku on messil üle 1000 tööpakkumise, sealhulgas 800 Ida-Virumaal asuvat töökohta.

Tööandjad pakuvad tööd nii vähenenud töövõimega inimestele kui ka noortele. Töömessile oodatakse ka töötavaid inimesi, kes saavad karjäärinõustajaga arutada koolitusvõimalusi, kuna mõningatel tingimustel pakub töötukassa koolitusi ka töötavatele inimestele.

Eesti Töötukassa Ida-Virumaa osakonna Narva büroojuhataja Inge Pilderi sõnul teeb seekordse töömessi eriliseks tavalisest pisut erinev tööandjate valik. „Esmakordselt said kaasa rääkida ka meie kliendid, keda tööandjatest nad töömessil näha sooviksid,“ selgitas Pilder. Ka korralduskoht sai valitud kaubanduskeskus, et tulla inimestele veelgi lähemale, lisas Pilder.

Messil pakutakse tööd igale maitsele, tööandjad otsivad oma meeskonda nii spetsialiste kui ka erialase väljaõppeta inimesi. Töömess on jätkuvalt suurepärane võimalus soovitada end otse tööandjale ning miks mitte, sõlmida kohe ka kokkulepe tööle asumiseks.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)