Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Paides toimub täna Kesk-Eesti töö- ja karjäärimess

Prindi

Lisatud 16.03.2017

16. märtsil kell 11.00 – 15.00 toimub Paides E-Piim Spordihallis töömess ning samal ajal Paide kultuurikeskuses Rajaleidja karjäärimess „Lingid tulevikku“. 

Töömessil osaleb 20 tööandjat, kes pakuvad kokku üle 100 töö- ja praktikakohta erinevates valdkondades. Koos karjäärimessi raames end tutvustavate tööandjatega on osalejaid kokku 30.

Eesti Töötukassa Järvamaa osakonna juhataja Eha Tasangu sõnul tuli mõte kaks messi ühendada messide külastajaid silmas pidades. „Usun, et kaks messi täiendavad teineteist ja annavad võimaluse saada infot korraga nii töötukassa teenuste, töötamis-, õppimis- kui praktikavõimaluste kohta. Seda nii Järvamaal kui mujal Eestis, samuti teistes Euroopa Liidu riikides.“

„Kui rääkida osalevatest tööandjatest, siis võib öelda, et seekordsel messil on kõige rohkem esindatud metalliettevõtted, keda osaleb viis ning hoolekande- ja sotsiaalteenuseid pakkuvad asutused – neid on messil kolm. Esimest korda tulevad messile maamajandusega tegelevad ettevõtted – Väätsa Agro, Eestimaa Talupidajate Keskliit, maasikakasvatusega tegelev Florentia Grupp. Usun, et huvipakkuvat kuulamist-vaatamist leiavad messilt nii noored, tööotsijad kui lihtsalt uudistajad,“ lisas Tasang.

Messi ajal toimuvad karjääripesad koolinoortele ja ettekanded erinevatel teemadel. Räägitakse töötukassa uutest teenustest töötavatele inimestele, koolipraktikast, töösuhetest, turvaliselt välismaale tööle minekust.

Lisaks jagatakse karjäärialast nõu ja abi nii kandideerimisdokumentide koostamisel kui ka teistes karjäärivalikutega seonduvates küsimustes.

Täpsem info töömesside lehel: http://www.toomess.ee/toomessid-2017/kesk-eesti-too-ja-karjaarimess-1603

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)