Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Pariisi Disneyland alustas töötajate värbamist 2013. hooajaks

Prindi

Lisatud 10.01.2013 | Uuendatud 10.01.2013

 

Pariisi Disneyland kuulutas välja töötajate otsingu hooajaks 2013. Otsitakse peamiselt teenindajaid ja müügitöötajaid. Eestist värvatakse töötajaid kolmandat aastat ning selle aja vältel on selgeks saanud, et Pariisi Disneylandis töötamine on eelkõige KOGEMUS.
 
 
Kui Sind ahvatleb võimalus töötada enam kui sajast eri rahvusest koosnevast kollektiivis, kui tahad õppida, avastada ja uusi kogemusi saada, siis mine EURES Eesti kodulehele. Aadressilt http://www.eures.ee/disneyland/ leiad 12 tööpakkumist:
- puhastusteenindaja
 -lauateenindaja, ettekandja
 -köögitöötaja
 -baaritöötaja
 -toitlustustöötaja
 -uksehoidja (pagasiteenindaja)
 -teenindav personal (administraator)
 -letiteenindajad
 -teemapargi esindaja (piletid)
- müügitöötaja (kõnekeskuses)
- müügitöötajad (butiikides)
 -teemapargi esindaja (sõitude operaator)
 
Nõuded kandidaatidele on kõigi töökohtade puhul sarnased:
·         Vanus lepingu sõlmimise ajal vähemalt 18 aastat
·         Hea prantsuse ja inglise keele oskus, teatud ametite puhul (piletimüük, baaritöö) ka tuleb kasuks kolmanda võõrkeele oskus
·         Sõbralikkus, abivalmidus, kliendikesksus
·         EL riigi kodakondsus või selle puudumisel tööluba Prantsusmaal töötamiseks
 
 
Kandideerida saab 31. jaanuarini. 
 
Tööandja pakub turuhinnast soodsamat majutust, lisaks kaetakse osaliselt kulutused toidule ja sõidukulud nii Prantsusmaale kui kohalikus ühistranspordis.
 
Töölepingu pikkus on 4-6 kuud, töö algab vahemikus veebruarist juunini ja lõpeb septembris. Lisaks n-ö tavalisele lepingule pakub ettevõte ka professionaalse väljaõppeprogrammi lepingut, mis sisaldab nii ametialast kui keeleõpet. Sel juhul kestab leping sõltuvalt programmist 6 või 12 kuud.
 
Samuti pakub Pariisi Disneyland lühiajalist tööd lihavõtete, halloweeni ja jõulude perioodiks. IT-, rahandus- ja turundusvaldkonnas on võimalik sõlmida ka tähtajatu tööleping. Pakutavatest töökohtadest saab lähemalt lugeda siit: http://careers.disneylandparis.com/candidates/OurJobs.php
 
 
Kandideerimiseks tuleb esmalt luua kasutajakonto Pariisi Disneylandi kodulehel http://disneylandparis-casting.com/en/apply?jobid=2672  ja koostada seal oma CV. Väljavalitud kandidaatidega võetakse ühendust ja antakse teada, millal ja kuidas toimuvad intervjuud. On võimalik, et värbamismeeskond tuleb intervjuusid tegema Tallinna (eeldatavasti veebruaris) või suheldakse kandidaatidega Skypeâ??i teel.
 
 
 
Lisainfo:
Piret Ustav
Eesti Töötukassa EURES nõustaja
Tel: 626 3254
 
 
DISNEYLAND PARIS
Pariisi Disneyland on Euroopa juhtiv turismiatraktsioon, mida külastab aastas üle 15 miljoni inimese. Ettevõte annab tööd ligi 14 500 inimesele.
Disneyland Paris on oma kodudepartemangu (Seine-et-Marne) suurim eraõiguslik tööandja ning Pariisi piirkonna (Ile-de-France) juhtiv ühes kohas tegutsev töökohtade looja. Lisaks enda pakutavatele töökohtadele avaldab Disneyland Paris majandusele ka üldisemat mõju, kuna tema tegevuse tulemusena saab Prantsusmaal otseselt või kaudselt tööd 56 000 inimeset.
Rohkem infot saab kodulehelt http://corporate.disneylandparis.com ja facebooki kontolt www.facebook.com/disneylandparis
 

EURES
EURES on üleeuroopaline tööhõivevõrgustik, mida toetavad Euroopa riiklikud tööturuasutused. EURES pakub teavet, nõuandeid ning värbamisteenuseid kõikidele Euroopa Majanduspiirkonna töövõtjatele ja tööandjatele ning toetab inimeste vaba liikumise põhimõtteid. Liikmesriikide tööturuasutustes või EURES võrgustiku partnerorganisatsioonides töötab üle 850 EURES nõustaja. Euroopa tööalase liikuvuse portaalis http://eures.europa.eu on keskmiselt 1 100 000 tööpakkumist, oma CV on seal avaldanud üle miljoni tööotsija ning portaali kasutajaks registreerunud ligi 30 000 tööandjat.
Eestis koordineerib EURES tegevusi Eesti Töötukassa.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)