Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Pariisi Disneyland otsib suvehooajaks töötajaid

Prindi

Lisatud 31.03.2010 | Uuendatud 08.04.2010

Täna ja homme on Pariisi Disneyland taas Tallinnas, et leida suvehooajaks töötajaid. Värbamiskampaania esimeses voorus kandideeris 268 inimest, kellest enamik pääses tööintervjuule. 

Tööd pakutakse nii teenindajatele (otsene klienditeenindus, müük, toitlustus) kui administratiivtöötajatele (turundus, õigus, kommunikatsioon, personalitöö jms). Kandidaadid peavad olema vähemalt 18-aastased, valdama inglise ja/või prantsuse keelt ning olema head meeskonnatöötajad. Administratiivtöötajatelt nõutakse erialast haridust ja eelnevat töökogemust.

Töötukassa EURES teenusejuhi Marta Traksi sõnul ei tasu lasta end prantsuse keele valdamise nõudest heidutada.
â??Tööalaselt läheb siiski vaja peamiselt inglise keelt, kuna väga suur osa Disneylandi külastajatest on turistid. Eeliseks on täiendavate võõrkeelte oskus: saksa, hispaania, itaalia, vene, soome, prantsuse jt. Väga palju oleneb kandideerimisel ikkagi inimesest, tema isikuomadustest. Mis puudutab prantsuse keele oskust, siis mitmeteks kuudeks võõrale maale minnes peaks kohalikku keelt valdama vähemalt sellisel tasemel, mis võimaldab igapäevatoimingutega hakkama saadaâ??, ütles Traks.

 

Disneylandi esindajad tutvustavad pakutavaid töövõimalusi teisipäeval, 6. aprillil kell 9.30 ja 13.15 ning kolmapäeval 7. aprillil kell 9.30. Rahvusraamatukogu suures saalis. Infopäev on inglise keeles.

 

Disneylandi värbamisspetsialisti Frédéric Guilbeaue sõnul otsivad nad andekaid inimesi, kes tahavad töötada multikultuurses, väljakutseid pakkuvas keskkonnas, mis pakub võimalusi nii õppimiseks kui karjääritegemiseks.
Kandideerida saab internetikeskkonnas.

 

Samal ajal toimuvad ka intervjuud esimeses voorus sõelale jäänud kandidaatidega.

 

Pariisi Disneyland on Euroopa juhtiv turismiatraktsioon, mida aastas külastab üle 15 miljoni inimese ja kes annab otseselt või kaudselt tööd 56 000 inimesele. Lähemalt saad lugeda: http://corporate.disneylandparis.com

 

Lisateave
Maie Ojasalu
Eesti Töötukassa EURES nõustaja
Tel 442 0511; +37253432485
maie.ojasalu[at]tootukassa.ee

 

Ksenia Listopad
Eesti Töötukassa EURES peaspetsialist
Tel 667 9791
ksenia.listopad[at]tootukassa.ee

 

Marta Traks
Eesti Töötukassa EURES teenusejuht
667 9790
marta.traks[at]tootukassa.ee
 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)