Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Pariisi Disneyland pakub suveks tööd

Prindi

Lisatud 29.01.2010 | Uuendatud 12.04.2010

Pariisi Disneyland korraldab Eestis, Rootsis, Soomes, Leedus, Hispaanias, Itaalias ja Ungaris mahuka värbamiskampaania, leidmaks töötajaid aprillis algavale ja terve suve kestvale Disney uue põlvkonna festivalile.
 

Kokku soovib Disneyland sõlmida üle 2000 hooajalise lepingu, vähemalt 200 töötajat loodetakse leida Balti riikidest. Pärast hooaja lõppu pakub Disneyland ka püsivat tööd.
 

Tallinnas tutvustab Disneyland pakutavaid töövõimalusi neljapäeval, 4. veebruaril kell 9.30 â?? 11.30. Infopäev toimub Rahvusraamatukogu suures saalis ning töökeeleks on inglise keel.
 

Otsitakse nii teenindajaid (otsene klienditeenindus, müük, toitlustus) kui kontoritöötajaid (turundus, õigus, kommunikatsioon, personalitöö jms). Kontoritöötajate puhul on nõutav erialane haridus ning eelnev töökogemus. Kõik kandidaadid peavad olema vähemalt 18-aastased, rääkima vabalt prantsuse ja / või inglise keelt ja olema head meeskonnatöötajad.
 

Disneylandi esindaja sõnul otsivad nad andekaid inimesi, kes tahavad töötada multikultuurses, väljakutseid pakkuvas keskkonnas, kus on võimalusi nii õppimiseks kui karjääritegemiseks. Kandideerima oodatakse kõiki, kel on nõutud keeleoskus.
 

Pariisi Disneyland on Euroopa juhtiv turismiatraktsioon, mida aastas külastab üle 15 miljoni inimese ja kes annab otseselt või kaudselt tööd 56 000 inimesele. Lähemalt siit: http://corporate.disneylandparis.com
 

Täiendav teave:
Ksenia Listopad
Eesti Töötukassa EURES peaspetsialist
Tel 667 9791, 534 32277
ksenia.listopad[at]tootukassa.ee

__________________________________________________________________________
EURES on üleeuroopaline töövahenduse võrgustik, mida toetavad kõik Euroopa riiklikud tööturuasutused. EURES pakub teavet, nõuandeid ning värbamisteenuseid (tööandjate ja tööotsijate kokkuviimine) kõigile Euroopa Majanduspiirkonna (EL ja Norra, Island, Liechtenstein ja ?veits) töötajaile ja tööandjaile, samuti aitab võrgustik kõiki neid kodanikke, kes soovivad kasutada inimeste vaba liikumise põhimõtte eeliseid.


Liikmesriikide tööturuasutustes või EURES võrgustiku partnerorganisatsioonides (tööandjate organisatsioonid, ametiühingud, kohalikud ja piirkondlikud ametiasutused jt) töötab üle 850 EURES nõustaja. Euroopa tööalase liikuvuse portaalis http://eures.europa.eu on keskmiselt 600 000 tööpakkumist, oma CV on seal avaldanud umbes 300 000 tööotsijat ning portaali kasutajaks registreerunud üle 20 000 tööandja.


Eestis on EURES võrgustiku töö üks töötukassa teenustest.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)