Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Pärnu töömessil osaleb 40 ettevõtet ja pakutakse ligi 700 töökohta

Prindi

Lisatud 23.03.2017

23. märtsil kell 12.00 - 16.00 toimub Pärnu Kontserdimajas (Aida 4),  Pärnumaa Töömess 2017.

Töömessi külastajad saavad tutvuda 40 ettevõtte ja nende värbamistingimustega, osaleda erinevates töötubades, külastada karjäärituba ning kohtuda silmast silma tööandjatega. Vabu ametikohti on messil ligi 700 – nende seas ka nende tööandjate omad, kes messil osaleda ei saa, kuid tööd pakuvad.

Eesti Töötukassa Pärnumaa osakonna juhataja Gerli Metsa sõnul on seekordne mess eriline sellepoolest, et neljandik tööandjatest on messil esimest korda ning esindatud on väga erinevad valdkonnad. „Messikülastajatel on sel aastal väga mitmekülgsed võimalused endale meelepärane töö leida. Suurimad värbajad töömessil on Metsä Wood, kes on loomas ca 200 töökohta puidusektoris, bussiettevõte Sebe, kes võtab Pärnumaale tööle üle 60 töötaja ning Norra lennufirma OSM Naviation, kes värbab kuni 50 lennuki salongitöötajat. Kohal on ka EURES nõustajad Eestist, Lätist, Bulgaariast ja Rootsist. Lisaks on uuenduslik see, et samal ajal toimub kontserdimajas ka noorte infomess Suunaja,“ kõneles Mets.

„Lisaks töökohtadele pakuvad 13 erinevate sektorite ettevõtet praktikakohti. Näiteks Solve et Coagula OÜ pakub praktikakohti tegevusjuhendajatele ja sotsiaalvaldkonna tudengitele, keda huvitab vähenenud töövõimega inimestega tegelemine. Seitse ettevõtet pakuvad (hooaja)tööd ka alla 18-aastastele noortele. Kindlasti tasub kohale tulla ja enda võimalusi uurida,“ lisas ta.

Töömessil on lisaks töötukassale ja tööandjatele esindatud ka Sotsiaalkindlustusamet ning Pärnumaa Puuetega Inimeste Koda, kellelt vähenenud töövõimega inimestel on võimalus saada vajalikku teavet.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)