Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Põlva töömess toob kohale paarkümmend tööandjat

Prindi

Lisatud 13.03.2018

Täna, 13. märtsil toimub Põlva Kultuuri-ja Huvikeskuses järjekordne – seekord juba kolmas – Eesti Töötukassa korraldatud töö- ja karjäärimess. Uksed on avatud 10.00 – 13.00.

Oma ettevõtet on tutvustamas ligi 20 tööandjat, lõviosa neist Põlvamaalt. Pakkumisel on nii suvised hooajatööd kui pikaajalise lepinguga töökohad. Tööandjad on valmis tööle võtma vähenenud töövõimega inimesi.

Eesti Töötukassa Põlvamaa osakonna juhataja Katri Mandel’i sõnul on tööandjaid lisaks Põlvamaale ka Võru-, Tartu- ja Valgamaalt. „Oluline osa messist on töövahendusel – võimalus tööandjatega silmast silma kohtuda, töötingimuste üle arutleda ja huvipakkuva kohta küsida on lisaväärtus, mida messile tulek pakub. Tööandjad pakuvad töökohti erinevates valdkondades: alates arstidest hooldustöötajani, insenerist tootmistööliseni, demineerijast klienditeenindajani. Kokku on meil pakkuda üle 150 töökoha,“ kõneles Mandel.

„Julgustame inimesi tulema töömessile ja otse küsima tööandjalt töötingimuste, ootuste, palga, soodustuste jne kohta. Tule ja küsi otse tööandjalt ilma, et oleksid veel jõudnud kandideerida. Kui täna ei ole tööandjal sulle tööd pakkuda, siis tule ja anna oma soovist talle teada,“ lisas Mandel.

Kohal on ka kolm kutsekooli. Tööotsimise, karjääri- ja haridustee valikute osas saab küsida nõu töötukassa karjäärinõustajatelt. Oma teenuseid ja võimalusi tutvustavad erinevad koostööpartnerid. Messiga samal ajal saab kuulata ettekandeid töötuassa pakutavatest õppimisvõimalustest töötavatele inimestele ning tulumaksumuudatustest. Teistes Euroopa riikides töötamisega seonduva kohta saab küsida EURES nõustajalt.

Lähem info töömesside lehel: http://www.toomess.ee/toomessid-2018/polva.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)