Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Probleemid teenuste pakkumisega

Prindi

Lisatud 31.03.2011 | Uuendatud 10.12.2013

Viimase kahe nädala jooksul on töötukassa pidanud üles ütlema kaks arvutikoolituse lepingut, millega oli koolitus tellitud kokku 874 töötule, ning osade kaupa ennetähtaegselt lõpetama tööharjutuse lepingu, millega oli tööharjutus tellitud 236 töötule.

Arvutikoolituse lepingud tuli üles öelda, sest hoolimata koolitaja varasematest kinnitustest ei suutnud ta hanke- ja lepingutingimustele vastavalt koolitust läbi viia: koolitus toimus liiga väikestes ja ventilatsioonita ruumides, pakkumuses kinnitatud õppejõud ei asunud tegelikult koolitust läbi viima ning koolitaja kasutas koolituse läbi viimiseks tarkvara, mis pole kommertskasutuseks mõeldud. Tööharjutuse lepingu pidi töötukassa üles ütlema, sest töötud pidid tööharjutusel osalema kütmata ruumides, lubatud töövahendid praktiliste tegevuste läbiviimiseks puudusid ja pakkumuses kinnitatud tegevusi ei toimunud.

Selliste juhtumite sagenemine on väga kahetsusväärne, sest töötut aitab tööle lähemale vaid kvaliteetne ja inimväärsetes oludes pakutav teenus. Seetõttu seab töötukassa teenuste hankimisel nii teenuse sisule kui korraldusele konkreetsed nõuded ning jälgib regulaarselt, et teenusepakkujad täidaks neid nõudeid ja lepingulisi kohustusi.
 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)