Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Rakveres toimub homme töömess

Prindi

Lisatud 02.04.2014 | Uuendatud 03.04.2014

Homme, 3. aprillil, toimub Rakvere Spordikeskuses (Kastani 12) töömess „Leia töö Eestis või mujal Euroopas“. 

Messile on oodatud kõik inimesed, kes on huvitatud töötamisvõimalustest nii Lääne-Virumaal kui ka mujal. Tööotsijad saavad tutvuda tööpakkumistega, vestelda tööandjatega ning kuulda töötamise tingimustest otse tööandjalt. Tööandjatel on võimalus end tutvustada ning uusi töötajaid leida.

Töötukassa Lääne-Virumaa osakonna juhataja Inge Alametsa sõnul korraldatakse Rakveres töömessi esimest korda. „Messi peamine eesmärk on viia kokku tööandja ja tööotsija, et mõlemad saaksid rohkem infot tööturul toimuvast,“ sõnas Alamets. „Messil osalevad väga erinevad tööandjad, nii oma tegevusvaldkonna kui ka suuruse poolest. Lisaks püsivatele töökohtadele pakutakse ka hooajatöid ning loodame, et iga osaleja leiab enda jaoks midagi huvipakkuvat,“ lisas ta.

Homsel messil osaleb 25 tööandjat. Lisaks tööandjatele on kohal ka kutsekoolid ning töötukassa head koostööpartnerid. Ettekandeid saab kuulata Eesti Töötukassalt (ettevõtluse alustamise toetusest ja EURES teenusest), Maksu- ja Tolliametilt ja Tööinspektsioonilt.

Uksed on avatud kella 11.00 – 15.00. Lähem info töömesside kodulehelt www.toomess.ee.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)