Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

SA Innove tunnustab parimaid karjääri- ja õppenõustamisspetsialiste

Prindi

Lisatud 04.02.2013 | Uuendatud 26.02.2013

Sihtasutus Innove kuulutab välja konkursid â??Aasta karjäärispetsialist 2012â?? ning â?? Parim õppenõustamisspetsialistâ??. Konkursside eesmärk on tõsta esile inimesi, kes on silmapaistvalt tegutsenud ja nende töö on olnud märkimisväärne ning oluline karjääri- ja õppenõustamisteenustevaldkonna arendamisel.


Aasta karjäärispetsialistid valitakse välja kolmes kategoorias: karjäärikoordinaator, karjääriinfo spetsialist, karjäärinõustaja. Parimad õppenõustamisspetsialistid kuulutatakse välja neljas kategoorias: eripedagoog, logopeed, sotsiaalpedagoog ning psühholoog.
 

Tunnustamiseks võivad kandidaate esitada kõik üksikisikud ja organisatsioonid. Soovitaja olemasolul võib spetsialist ise oma kandidatuuri esitada.
 

Kandidaatide esitamiseks tuleb täidetud kandideerimisvorm saata hiljemalt 25.veebruariks 2013 meiliaadressile tunnustamine[at]innove.ee või postiaadressile: SA Innove, Lõõtsa 4, Tallinn 11415; märksõna â??Aasta karjäärispetsialistâ?? või â??Parim õppenõustamisspetsialistâ??.
 

Konkursi täpsemad tingimused leiab  SA Innove koduleheküljelt.
 

Esita Sinagi oma kandidaat!

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)