Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Saaremaa töömessil on rekordarv tööandjaid

Prindi

Lisatud 29.03.2017

29. märtsil toimub Saaremaal, Kuressaare kultuurikeskuses töö- ja karjäärimess, kus seekord osaleb 30 tööandjat, mida on kolmandik rohkem kui mullu. 

Kokku pakuvad osalevad tööandjad üle 100 töökoha. Ligi pooled tööandjatest pakuvad (hooajalist) tööd ka noortele, praktikavõimalust või vähenenud töövõimega inimestele sobivaid töökohti.

Lisaks tööandjatele osaleb messil ka üheksa koostööpartnerit.

Eesti Töötukassa Saaremaa osakonna juhataja Ave Reimaa-Lepiku sõnul toimub Saaremaa töömess juba kolmandat korda ning kindlasti on sellest saanud maakonnas oodatud üritus. „Nagu on muutumises tööturg, oleme ka meie valmis pakkuma igas vanuses ja erineva töövõimega inimestele vajalikku nii tööellu sisenemiseks kui töö hoidmiseks. Tööandjatele annab mess võimaluse luua kontakte tööotsijatega. Kuna saarlased on hinges ettevõtlikud, on ka messi töötoad ettevõtluse suunaga. Kahtlemata kujuneb põnevaks ka foorum, kus erinevate kogemuste ja oskustega spetsialistid – nende seas ka töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Kuressaare linnapea Madis Kallas – arutlevad muutuva töömaailma üle Kuressaare Gümnaasiumi noorte väitlejatega,“ kõneles Reimaa-Lepik.

Mess avatakse kell 10 ja tegevust jagub kella 13ni. Lisaks töövahendusele saab osaleda karjäärinõustamisel ja töötubades ning jälgida väitlust. Täpsem info päevakava ja osalejate kohta töömesside kodulehel: http://www.toomess.ee/toomessid-2017/saaremaa-too-ja-karjaarimess-2903

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)