Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Saaremaal toimub homme esimene suur töömess

Prindi

Lisatud 26.02.2015 | Uuendatud 03.03.2015

Homme, 27. veebruaril korraldab Eesti Töötukassa Saaremaal esimese töömessi. 

Messipaigaks on Kuressaare Kultuurikeskus ja külastajad saavad messi uudistada alates hommikul kella kümnest. Messil saab infot töötamisvõimalustest Eestis, peamiselt Saaremaal, aga ka mujal Eestis.

Eesti Töötukassa Saaremaa osakonna juhataja Ave Reimaa-Lepiku sõnul on messile tulemas 17 tööandjat, kellel ühtekokku pakkuda sadakond töökohta. 
„Töömess ei keskendu üksnes töötutele, vaid on mõeldud kontaktide loomiseks tööandja ja tööotsijate vahel. Oluline roll on messil noortel, kes sisustavad noorteala ja korraldavad messimängu, messi kohvikunurk on Kuressaare Ametikooli noorte korraldada,“ ütles Reimaa-Lepik.

„Kindlasti soovitan aktiivselt osaleda messi töötubades, kus käsitletakse väga erinevaid päevakajalisi teemasid,“ lisas ta.

Töötoad toimuvad alates 10.30 igal täis- ja pooltunnil. Neid juhivad töötukassa, Maksu- ja tolliamet, Tööinspektsioon, Eesti Haigekassa, tööandjad jt.

Mess on külastajatele avatud 10 – 16.

Kogu info töötubade, messil osalevate tööandjate ja koostööpartnerite ning pakutavate töökohtade kohta leiab töömessi kodulehelt http://www.toomess.ee/jargmised/saaremaa-toomess-2702.

Väiksemaid info- ja mini-töömesse on Kuressaare Noorte Huvikeskus koostöös töötukassaga korraldanud juba alates 2011. aastast. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)