Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Sillamäe töömess tutvustab töötamis- ja õppimisvõimalusi Ida-Virumaal

Prindi

Lisatud 24.05.2018

Täna, 24. mail toimub Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Sillamäe õppekohas Eesti Töötukassa korraldatud Sillamäe töömess. Uksed on avatud kella 11.00–14.00.

Töömessile on oodatud kõik huvilised, ka töötavad inimesed, kes on uue töökoha otsingul või mõelnud töökoha vahetusele. Messil on oma ettevõtet tutvustamas ja töökohti vahendamas ligi 30 tööandjat. Tööpakkumisi on erinevates valdkondades, vahendatakse ka hooajatööd ning mitmed tööandjad on valmis värbama vähenenud töövõimega inimesi ja noori.

Eesti Töötukassa Ida-Virumaa osakonna Sillamäe büroo juhataja Olga Pihlak: „Igal aastal püüame messi raames pakkuda inimestele midagi uut ja olla ajaga kaasas. Selle aasta messi tähelepanu koondub kohalike tööandjate tutvustamisele ning noortele pakutavatele võimalustele ja eesti keele õppimisvõimalustele Ida-Virumaal. Lisaks saab infot „Tööta ja õpi!“ programmis osalemisvõimaluste kohta.“

Tööandjate kõrval osalevad messil ka Eesti Töötukassa koostööpartnerid Maksu- ja Tolliamet, Päästeamet, Rajaleidja, Integratsiooni Sihtasutus jt, kes messikülalistele vajalikku infot jagavad ja küsimustele vastavad.

„Ootame kõiki aktiivseid inimesi osalema töömessil ning usume, et igale inimesele leidub sobiv töö ja tööandjale sobiv töötaja!“, kutsub Pihlak.

Messil osalemine on kõigile tasuta.

Messi tööandjate ja koostööpartnerite info leiate töömesside veebilehelt: http://toomess.ee/toomessid-2018/sillamae-2405

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)