Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Soovid leida tööd Eestis või mujal Euroopas?

Prindi

Lisatud 26.04.2018 | Uuendatud 26.04.2018

Tartumaa suurim töö- ja karjäärimess „Uued võimalused“ toimub, 24. aprillil Dorpat Konverentsikeskuses.

Messi eesmärk on viia kokku tööotsijad ja tööandjad, tutvustada Eesti Töötukassa võimalusi ning jagada välisriigis töötamisest või õppimisest huvitatud inimestele informatsiooni elu- ja töötamistingimuste kohta Euroopas. Töömess on suurepärane võimalus luua otsekontakt tööandjatega ning esitada töösuhete või ettevõtlusega seotud küsimused valdkonna ekspertidele. Tööandjaid on messile oodata 57, lisaks on endaga kaasa toonud 400 vaba töökohta EURES partnerid.

Terve päeva vältel on võimalik osaleda erinevates tööotsingut toetavates töötubades ning viia end kurssi sellega, millised oskuseid hinnatakse tööturul tulevikus. Lisaks pakutakse messil tasuta karjäärinõustamist ja infot ettevõtlusega alustamise kohta.

Eesti Töötukassa Tartumaa osakonna juhataja Jane Väli sõnul on seekordsel messil esmakordselt koolinoortele mõeldud põnev programm koos auhindadega. Noortele pakutakse suviseid töövõimalusi ja ka tuge kandideerimisel.

Uksed on messikülalistele avatud kell 10.00-15.00, sissepääs on vaba.

Täpsema info leiate SIIT.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)