Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Statistikaamet otsib jätkuvalt inimesi rahvaloendajaks

Prindi

Lisatud 24.11.2011 | Uuendatud 29.11.2011

 

Hea tööotsija!

 

Statistikaamet otsib jätkuvalt inimesi rahvaloendajaks järgmistes piirkondades:

 

Tallinnas ja Harjumaal: Haabersti, Mustamäe, Nõmme, Vanalinna, Põhja-Tallinna ja Maarjamäe, Lasnamäe piirkondades, Kõue vallas, Valklas, Pärispeal, Viimsis, Maardus, Liivamäel, Peetri külas, Anija vallas (Paasikul ja Kuusemäel), Harku vallas (Vääna-Jõesuu, Viti, Vaila ja Liikva külades, Tiskres ja Tabasalu alevikus), Kiili vallas, Laagri alevikus, Saue linnas ja vallas, Kernu vallas, Saku alevikus ja vallas (Jälgimäe ja Tänassilma külades), Kiisa alevikus ja Turbas.

 

Ida-Virumaal: Aseri, Alajõe, Iisaku, Kohtla, Kohtla-Nõmme, Tudulinna, Illuka ja Vaivara valdades.

 

Tartumaal, v.a Tartu linn: Tartu vallas, Laeva, Puhja, Tähtvere, Rannu, Konguta, Luunja, Vara, Alatskivi ja Peipsiääre valdades.

 

Oled oodatud kandideerima kui Sul on vähemalt põhiharidus, oskad kasutada arvutit, valdad eesti ja soovitavalt ka vene keelt sujuvat loendamist võimaldaval tasemel ning oskad kasutada maakaarti. Olenevalt piirkonnast võib vajalik olla ka B-kategooria juhiloa ja isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalus.

 

Kandideerimiseks palume saata CV hiljemalt 28. novembril aadressile personal [ä] REL2011 [dot] ee  või Endla 15, 15174 Tallinn, lisades märksõna "loendaja" ja soovitud asukoha. Kandidaate teavitatakse konkursi tulemustest esimesel võimalusel, aga hiljemalt 06.01.2012.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)