Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tallinna ettevõtlusinkubaatorid võtavad vastu uusi inkubatsiooniteenuste taotlusi

Prindi

Lisatud 22.01.2010 | Uuendatud 04.03.2010

Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus (ESA) avas 2010. aasta kevadise inkubatsiooniteenuste taotluste vooru.

 

Taotlusi esitama on oodatud kõik, kes on huvitatud oma ettevõtte loomisest ja ettevõtlusinkubaatori toest. Taotlemiseks tuleb täita ankeet, mille leiab ESA kodulehelt www.esa.ee/taotlus.

 

ESA juhatuse liikme ja ettevõtluskonsultandi Anu Lõhmuse sõnul on huvi inkubaatoriga liitumise vastu aasta-aastalt kasvanud ning kõrget huvi on alust oodata ka tänavu. Eelmine voor oli rekordiline â?? 2009. aasta sügisel, kui valmis ka alustavatele loomeettevõtjatele suunatud Tallinna Loomeinkubaator, võeti konkursi raames vastu 47 liitumistaotlust.

 

â??Oma äri käivitamine on täna sageli ainsaks reaalseks alternatiiviks palgatööle, ning loomulikult on seda kindlam ja turvalisem teha inkubaatori nõul ja toel. Julgen väita, et inkubaatoriga liitunud ettevõtted on teistest edukamad â?? näiteks on inkubaatori ettevõtete ellujäämismäär on püsinud stabiilselt üle 90%,â? kinnitas Lõhmus.

 

Laekunud taotlused vaatab läbi komisjon, kes analüüsib äriidee turuvalmidust ja kasvupotentsiaali. Sellele järgneb kahekuuline eelinkubatsiooni koolitus, mille käigus omandatakse ettevõtlusalased baasteadmised ning valmib äriidee põhjal rakendatav äriplaan. Ã?ppetsükkel lõpeb äriplaani kaitsmisega, mille eduka läbimise korral omistatakse ettevõttele inkubaatori ettevõtte staatus. Inkubatsiooniteenuse hulka kuulub ärialane nõustamine, abi projektide ja taotluste koostamisel, võimalus osaleda koolitustel, abi koostööpartnerite leidmisel jpm.

 

Taotluste esitamise tähtaeg on 4. veebruar 2010 kell 14. Taotlusi saab esitada tööpäevadel kl 9-16 Kopli ettevõtlusinkubaatorisse, Ã?lemiste ettevõtlusinkubaatorisse ja Loomeinkubaatorisse, samuti digitaalallkirjaga varustatult e-posti aadressile info[at]esa.ee
Lisainfo tel 683 7940, www.esa.ee

 

NB! Teisipäeval, 26. jaanuaril on kõigis ESA ettevõtlusinkubaatorites avatud uste päev, kuhu on oodatud kõik, kes tunnevad huvi inkubaatori teenuste ja liitumisvõimaluste vastu. Toimub ettevõtlusseminarseminar "Ideest ettevõtteni", mida viivad läbi inkubaatorite juhatajad.

Seminari algusajad:
kl 10 Kopli ettevõtlusinkubaatoris, aadressil Kopli 98
kl 13 Ã?lemiste ettevõtlusinkubaatoris, aadressil Suur-Sõjamäe 10a
kl 16 Loomeinkubaatoris, aadressil Veerenni 24C (Baltika Kvartalis)
Lisainfo tel 683 7940, info[at]esa.ee.

 

Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus (ESA) on Tallinna linna ettevõtluse tugistruktuur, mis osutab alustavatele ettevõtjatele ärialustus-, äriarendus- ja infrastruktuuriteenuseid. Tallinnas on kolm ESA ettevõtlusinkubaatorit: Kopli ettevõtlusinkubaator, Ã?lemiste ettevõtlusinkubaator ja Loomeinkubaator. Ettevõtlusinkubaatorite ülesandeks on ettevõtete käivitusperioodi riskide vähendamine kvaliteetse töökeskkonna ja toetavate teenuste pakkumise kaudu. Põhiteenustele lisaks annab ettevõtlusinkubaator esmaseid individuaalkonsultatsioone ettevõtlusega alustada soovijatele.

 

Lisainfo:
Juta Teller
Turundusjuht
Tel 516 4119
juta[at]esa.ee
 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)