Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tänasel Jõgevamaa töö- ja karjäärimessil osaleb 19 tööandjat ja 13 õppeasutust

Prindi

Lisatud 16.03.2018

Täna, 16. märtsil kell 11 – 14 toimub Jõgeva Kultuurikeskuses töötukassa korraldatud Jõgevamaa töö- ja karjäärimess.

Messil saab tööandjatega vahetult suhelda, infot erinevatest õppimis- ja enesetäiendamisvõimalustest, tasuta karjäärinõu.

Eesti Töötukassa Jõgevamaa osakonna juhataja Liina Võsaste sõnul on mess nii töötutele, noortele kui ka lihtsalt tööturul toimuvast huvitatuile hea võimalus end näidata, infot saada ja tööandjatele tutvustada. „Samal ajal ja kohas saab suhelda paljude erinevate tööandjatega, uurida töötingimusi, küsida palga kohta. Messil on kohal tervelt 13 õppeasutust, kes pakuvad nii edasiõppimise kui täiendkoolituse võimalust. Ettekannete programm on samuti põnev ja mitmekesine – igaüks peaks enda jaoks midagi leidma. Kõik huvilised saavad osaleda tasuta karjäärinõustamisel, infot töötukassa pakutavates teenustest ning nõu välismaal töötamise asjus,“ rääkis Võsaste.

Messil osalevatel tööandjatel on pakkuda üle 300 töökoha erinevates valdkondades. Toimub messimäng, külastajad saavad osaleda töötubades. Messil osaleb ettevõtteid, kes on valmis pakkuma tööd noortele ja vähenenud töövõimega inimestele, pakutakse ka hooajalise töötamise võimalust. Ettekanded toimuvad II korruse kammersaalis, kus noortel tasub kindlasti kuulata ettekannet noortest ettevõtluses.  Samas saalis tulevad jutuks maksumuudatused, töösuhted ja töövaidlused ning töötukassa võimalused töötavate inimeste õppimise toetamiseks.

Messi kava ning osalejate nimekirja leiate töömesside lehelt: http://www.toomess.ee/toomessid-2018/jogevamaa-1603.  

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)