Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tartus toimub töömess

Prindi

Lisatud 06.05.2014 | Uuendatud 08.05.2014

Täna 6. mail, kell 11.00-17.00,  toimub Tartus Dorpat Konverentsikeskuses (TASKU keskuse IV korrusel, Turu 2) Tartu Töömess 2014. Töömess on  kõigile huvilistele, kes soovivad infot töötamisvõimalustest nii Tartus ja Tartumaal kui ka Euroopas. Tutvustame Eesti Töötukassa võimalusi ning pakume tööandjatele võimalust ennast tutvustada ja leida oma meeskonda uusi töötajaid. Soovitame külastajatel võtta messile kaasa ka oma CV (elulookirjeldus).

Tööpakkujad messil: http://www.toomess.ee/tartu-toomess-06052014/messil-os

Käesoleval aastal toimub töömessi raames ka Skandinaavia riikide elu- ja töötingimusi tutvustav infopäev ning tööandjate teabepäev.

Tööandjate teabepäev toimub Petersoni saalis ja koosneb kahest osast. Esimeses osas jagavad töötukassa esindajad informatsiooni töötukassa teenustest, mis on suunatud tööandjatele, muuhulgas tutvustatakse seadusandlusest tulenevaid muudatusi (palgatoetus, erivajadusega inimese värbamisega kaasnevad võimalikud toetusmeetmed, koolituskulude hüvitamine tööandjale jms). Teabepäeva teises osas teeb ISS AS-i personalijuht ja PARE liige Helo Tamme ettekande "Mis muudab tööpakkumised atraktiivseks?". 

Skandinaavia riikide elu- ja töötingimusi tutvustava teabepäeva esitlused toimuvad Baeri saalis. Tööturu olukorda ning töövõimalusi väljaspool Eestit tutvustavad EURES võrgustiku esindajad Rootsist, Taanist ning Norrast. Soome ehitusvaldkonna töösuhete eripärast huvitatud messikülastajate küsimustele vastab Soome Ehitusliidu Tallinna Esindus. Eestis ning ka välisriikides töötamisega seonduvat teavet (sh turvalistest töösuhetest) jagavad Eesti Töötukassa head partnerid (Maksu- ja Tolliamet, Sotsiaalkindlustusamet, Europassi Keskus, MTÜ Living for Tomorrow jt). 

Messil osalevad ka teised töötukassa head partnerid - Tööinspektsioon, Tartu Ärinõuandla ja teised, kellelt külastajad saavad terve messiaja vältel kasulikku infot ja vastuseid tekkinud küsimustele.

MESSI PÄEVAKAVA

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)