Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töö- ja karjäärimessil pakutakse üle 2000 töökoha, karjääriseminaril kõneletakse IT-valdkonnast

Prindi

Lisatud 07.03.2017 | Uuendatud 07.03.2017

Täna, 7. märtsil  kell 12.00 – 18.00 toimub Tallinnas Kultuurikatlas töötukassa Töö- ja karjäärimess. Vaata otseülekannet!

Otseülekanne karjääriseminarilt alates 14.00! Ülekande vaatamiseks klõpsa pildil!

 

Eesti Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul pöörame töömesside raames üha suuremat rõhku sellele, et lisaks tööotsijate ja tööandjate kokku viimisele oleks mess ka koht, kus on võimalik arutleda erinevatel töötamisega haakuvatel teemadel laiemalt.

„Sellel aastal keskendume IT valdkonna oskuste olulisusele nii üksikinimese seisukohalt kui ka Eesti kui terviku konkurentsivõimelisuse tõstmise tagajana. Samuti tutvustame messil 1. maist töötavatele inimestele avanevaid täiendus-ja ümberõppe võimalusi. Nagu traditsiooniks on saanud, viime messialal läbi erinevaid temaatilisi töötubasid ja pakume võimalust osaleda tasuta karjäärinõustamisel,“ rääkis Paavel.

Messil osaleb 80 tööandjat ja pakkuda on 2000 töökohta. Pakutakse nii lihttööd kui spetsialisti ametikohti, rohkesti tööpakkumisi on teenindus- ja tootmissektori töötajatele. Tööandjate ja tööpakkumiste hulgas paremaks orienteerumiseks on eraldi märgistatud vähenenud töövõimega inimestele (märgis „TVR“ tööandja sildil) ja alla 18-aastastele noortele (vahtralehemärgis tööandja sildil) tööd pakkuvad tööandjad. Koolipraktika võimalust pakkuvad tööandjad leiab sildi „koolipraktika“ järgi. 

Töövahenduse kõrval leiab messilt ka põneva seminariprogrammi ja töötoad. Kultuurikatla 0-korrusel toimuval Karjääriseminaril „Meie inimesed – meie võimalused 2.0“ on seekord arutluse  all IT-valdkond. Seminari avab töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel, ettekanded teevad Tallinna Tehnikaülikooli IT-teaduskonna dekaan professor Gert Jervan, BCS Koolituse projektijuht Katrin Sulg, Funderbeam’i CDO Markko Karu, Riigi Infokommunikatsiooni SA teeninduse osakonna juhataja Aires Rühka, CV Keskuse värbamisosakonna juhataja Renita Käsper, programmi Superheroes mentor Maris Jõgeva, IT-Kolledži õppejõud Kaido Kikkas ja kvaliteedijuht Merle Varendi. Paneeldiskussioonis arutletakse, kas piisav IT-võimekus tagab soovitud edu. Seminariprogrammi leiab siit: http://www.toomess.ee/toomessid-2017/too-ja-karjaarimess-kevad-2017-0703#seminar. Seminaril on viipekeeletõlge.

Terve päeva vältel saab osaleda erinevaid tööotsimist, töötamist ja karjäärialaseid arenguid käsitlevates töötubades, mis toimuvad nii eesti kui vene keeles.

Karjääriseminarist teeb oma veebilehel otseülekande rahvusringhääling.

Infot messil osalejate, seminaride ja töötubade kohta leiab töömesside lehel: http://www.toomess.ee/toomessid-2017/too-ja-karjaarimess-kevad-2017-0703

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)