Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa 60. koostööpartner on Viru Keemia Grupp

Prindi

Lisatud 02.11.2021

 

Eesti Töötukassa ja Viru Keemia Grupp allkirjastasid Kohtla-Järvel koostööleppe. Tegemist on töötukassa 60. koostööleppega.

Ida-Virumaal asuv Viru Keemia Grupp on piirkonnas oluline tööandja. Erakapitalil põhinev 1600 töötajaga suurtööstusettevõte on suurim põlevkiviõli tootja nii Eestis kui kogu maailmas.

Eesti Töötukassa Ida-Virumaa osakonna ja Viru Keemia Grupi omavaheline koostöö on kestnud üle kümne aasta, eriti tihedaks on see muutunud kriisi ajal. Ettevõte on osalenud töötukassa ümarlaudadel, pakkunud töökohti töömessi raames ning mõelnud,  kuidas piirkonna arengut ja tööturgu toetada.

Ettevõte on viimase aasta jooksul loonud juurde arvestatava hulga uusi töökohti, pakkudes läbi töötukassa rohkem kui poolesajale inimesele võimalust tööle asuda. Uute töökohtade loomisel on Eesti Töötukassa ettevõtet omalt poolt toetanud piirkondliku töökoha loomise toetusega.

Lisaks uute töökohtade loomisele on Viru Keemia Grupp aidanud panustada tööhõivesse, värvates tööle riskigruppi kuuluvaid inimesi: vähese töökogemusega noori, pikaajalisi töötuid ja vähenenud töövõimega inimesi. Samuti on ettevõte võimaldanud tööle asumiseks vajalikud oskused tulevastel töötajatel omandada tööpraktika käigus.

Arvestades ettevõtte senist panust ja seda, et Viru Keemia Grupi kui tulevikuperspektiiviga ettevõtte tegevuse olulisuses regiooni arengus ka tulevikus pole alust kahelda, siis on igati põhjendatud sõlmida ettevõttega koostööleppepartnerluse leping, et teha veelgi konstruktiivsemat koostööd.

Koostöölepe on hea näide, kuidas era- ja avalik sektor saavad koos igapäeva tööelu paremaks muuta ning lepe on kinnituseks, et koostöö jätkub.  Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni igas maakonnas töötukassa jaoks oluliste ettevõtetega.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)