Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa abistab AS Tootsi Turvas koondatavaid

Prindi

Lisatud 20.01.2011 | Uuendatud 01.02.2011

Pärnumaal Tootsi alevis asuv, aastast 1939 briketti tootev ettevõte Tootsi Turvas AS sulgeb oma tehase ning koondab aprilli lõpus 46 töötajat.
 

Töötukassa pakub koondatavatele omapoolset abi ning esimene teabepäev on koondamistele reageerimise meeskonna juhi Pille Pärna vedamisel juba toimunud. Esmasel teavitusüritusel räägiti, kuhu tulla end töötuna arvele võtma, mida selleks vaja on ja millega saab töötukassa koondatud inimest abistada.  Anti ülevaade makstavatest hüvitistest ja toetustest ning tööotsijale mõeldud teenustest. Samuti said kohalolnud nõu tööotsimiseks, vajalike kandideerimisdokumentide koostamiseks ja tööintervjuul käitumiseks.


Lähitulevikus on kavas koostöös Tootsi vallaga korraldada koondatavatele kohtumine potentsiaalsete tööandjatega kogu Pärnumaalt. Tööandjad pakuksid seal juba konkreetseid töökohti ning kõne alla tuleksid ka võimalused käia tööl väljaspool koduvalda. Infot aitab tööandjatele levitada Eesti Tööandjate Keskliit. Samuti vahendame koondatavatele töötukassale laekunud tööpakkumisi ja ka erinevates tööotsinguportaalides leiduvaid piirkonna sobivaid tööpakkumisi.
 

Siinkohal kutsume tööandjaid, kellel oleks pakkuda tööd Tootsi Turvas AS-st koondatavatele inimestele, endast teada andma Pille Pärnale telefonil 447 9893 või pille.parna[at]tootukassa.ee!
 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)