Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa avab jaanuaris Tallinnas kaks uut esindust

Prindi

Lisatud 29.12.2010 | Uuendatud 10.12.2013

Eesti Töötukassa avab 3. jaanuaril Tallinna ja Harjumaa tööotsijatele kaks uut klienditeenindust - Tondil ja Lasnamäel Tähesajus. Kliente teenindatakse endiselt ka kesklinnas Endla tänaval asuvas Tõnismäe esinduses.

 

Kui seni pidid kõik Tallinnas või lähiümbruses elavad tööotsijad, keda novembris oli 26 000 ringis, pöörduma vastuvõtule ühte suurde esindusse, siis nüüd on neil võimalik valida kolme asukoha vahel. Väiksemates esindustes on klientide nõustamiseks senisest paremad võimalused. Lisaks individuaalsele nõustamisele saab korraldada rohkem tööotsingu töötubasid ja teisi töölesaamist toetavaid rühmanõustamisi. Kõigis Tallinna esindustes on avatud karjääriinfotuba, kuhu võivad töövõimalustega tutvumiseks ning tööotsinguteks nõu saamiseks tulla nii tööd otsivad kui töötavad inimesed.

 

Uute klienditeeninduste avamisel suletakse Maardu ja Keila bürood. Töötukassa kohtus sel nädalal Lääne-Harjumaa omavalitsusjuhtidega, keda esindasid Keila linnapea Tanel Mõistus ja Aimar Altosaar Keila vallavalitsusest. Kohtumisel lepiti kokku, et töötukassa ja Lääne-Harju kohalikud omavalitsused püüavad ühiselt leida lahendusi töötute töölesaamist takistavatele probleemidele ning pakkuda neile kodu lähedal töövalmidust ja aktiivsust toetavaid tegevusi, näiteks tööotsingu töötoad või tööklubi.

 

Koostöös Keila linna ja vallaga otsib töötukassa samal ajal võimalust luua Keilasse kaasaegne esindus, kus saaks pakkuda Lääne-Harjumaal elavatele tööotsijatele kvaliteetseid töölesaamist toetavaid teenuseid.
 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)